Тури в Албанію з Житомира

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Житомира на море 2024 ❤️ відповідаємо на запитання туристів

Албанія з Житомира

Гарячі путівки в Албанію з Житомира на море 2024 ❤️ відповідаємо на запитання туристів

Обов'язково включіть у плани на літо відпустку на Іонічному та Адріатичному морях в Албанській Рів'єрі. Порівняно з сусідніми країнами путівки в Албанію ціна на 10-30% дешевша, хоча за якістю сервісу, облаштування курортів та бездоганності пляжів невелика країна давно випередила конкурентів. Відповідаємо на найпопулярніші питання туристів про тури в Албанію з Житомира.

Чи потрібна для відпочинку в Албанії з Житомира віза?

Власникам українського біометричного паспорта віза для поїздки з Житомира до Албанії не потрібна. Безвізовий режим поширюється на прямі авіаперельоти з безпечних європейських аеропортів та проїзд наземним транспортом країнами Східної Європи та Балканами.

Важливо! Безвізовий режим передбачає до 90 днів перебування на території країни чи Шенгенської зони за півроку. До покупки туру перевірте активність подорожей, наявність порожніх сторінок та терміни дії закордонного паспорта.

Як купити онлайн недорогий тур в Албанію з Житомира?

У нашому каталозі зібрані пропозиції найбільших туроператорів, включаючи акції, відмовні та гарячі тури з Житомира до Албанії. Ціни актуальні, для покупки туру в режимі онлайн достатньо оформити заявку, передати на запит менеджера турагенції АНЕКС Тур фотокопії закордонних паспортів та оплатити путівки. Ваучери, поліс страхування та квитки туристи друкують на звичайному принтері.

Як знайти тури до Албанії з Житомира в готелі все включено?

Використовуйте систему пошуку на сайті турагенції АНЕКС Тур. Після вибору путівок в Албанію з Житомира з конкретними датами виїзду та тривалістю відпочинку принаймні скоротите список готелів за допомогою спеціального фільтра. Головна перевага готелів все включено Албанії - власний пляж та комплексні послуги готелю.

На які курорти Албанії є тури з Житомира?

Узбережжя Албанської Рів'єри не перевищує 370 км, за час відпустки можна порівняти різні пляжі та курорти. Найпопулярніші курорти Албанії: Дуррес, Влера, Борщ, Поградець, Саранда, Ксаміль.

Відпустка в Албанії з Житомира – що подивитися на відпочинку?

У ціну пляжних турів в Албанію з Житомира не включено екскурсії, кожен турист самостійно планує активну частину відпочинку на Іонічному та Адріатичному морях.

Топ-5 екскурсій Албанії:

  1. Морський Парк та печери затоки Граму.
  2. Поїздка до джерела Блакитне Око та на пляжі Ксаміля.
  3. Озеро Бовілла та гора Гамті – хайкінг маршрути.
  4. Місто тисячі вікон Берат.
  5. Рафтинг в каньйонах Осумі.

Під час туру з Житомира до Албанії туристи можуть відвідати сусідні країни, побачити античні пам'ятки, острови, імператорські палаци та чудові природні пам'ятки.

Як купити онлайн гарячі тури в Албанію з Житомира?

Економія до 15% вартості путівки зі збереженням усіх умов туру до Албанії з Житомира: переліт/проїзд, готель, тип номера та харчування, трансфер, страховка. Замовте пошук гарячих турів в Албанію з Житомира за телефоном або за допомогою онлайн заявці на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber