Тури в Албанію з Кишинева

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Кишинева 2024 ❤️ лише позитивні емоції

Албанія з Кишинева

Гарячі путівки в Албанію з Кишинева 2024 ❤️ лише позитивні емоції

Нові, побудовані за сучасними технологіями курортні зони, набережні та готелі. Сотні ресторанів балканської та середземноморської кухні. Чарівна краса Іонічного та Адріатичного морів. М'який середземноморський клімат країни-сусідки Чорногорії, Греції, Італії. Бажаєте відпочити з комфортом із мінімальним бюджетом? Тури в Албанію з Кишинева можна купити онлайн на нашому сайті прямо зараз.

Тури до Албанії з Кишинева: де відпочивати з дітьми

Переважними є піщані пляжі з пологим входом у море, порівняно рівний рельєф місцевості, парки, ігрові майданчики, аквапарки. У системі пошуку турагенції ANEX Tour за один клік можна знайти готелі Албанії з басейнами та дитячим клубом.

Пляжі курорту Дуррес, містечок Велліпойя та Шенджин на Адріатичному морі ідеально підходять для відпустки в Албанії з Кишинева з маленькими дітьми. Вода прогрівається у травні, на березі багато піній, повітря просякнуте цілющими фітонцидами.

Албанія з Кишинева: молодіжний відпочинок

Набережна Дурреса від заходу сонця до півночі перетворюється на нескінченний нічний клуб із танцями, конкурсами, світломузичними шоу, концертами та фестивалями. Безліч барів на курорті Саранда. Багато туристів поромами вирушають потанцювати до нічних клубів грецького Корфу: відстань всього 12 км.

Відпустка в Албанії з Кишинева: активна відпустка

Біля берегів Албанії доступні для огляду дайверів загиблі кораблі різних країн та епох, найвідоміші італійський корабель-шпиталь та китайське торгове судно; глибина 20-50 м. Балканськими Мальдівами за чистоту води та відмінні дайв-споти називають Ксаміль: глибина невелика, сонце висвітлює раковини та скатів на дні.

Топ ідеї активної відпустки в Албанії з Кишинева:

  1. джипінг в горах, походи до озера Блакитне око,
  2. відпочинок на термальних водах Бенья;
  3. екскурсії в середньовічні міста, внесений до списку спадщини ЮНЕСКО;
  4. рафтинг у каньйонах Вьоса та Осум;
  5. хайкінг перевалом Логара, з висоти 2000 м прекрасний вид на Іонічне море;
  6. політ на параплані у найбільшому в Албанії центрі парапланеризму поблизу курорту Влера.

З Албанії туристів возять на екскурсії до Чорногорії, Косова, Македонії, континентальної та острівної Греції.

З Кишинева в Албанію: спокійний відпочинок

Берегова лінія Албанії стрімко забудовується новими курортними містечками та територіями резортів 5* з величезною територією. Зверніть увагу на готелі все включено з релакс-зонами 16+, тури в Лукові, Чепаро, Химара, Дермі, Борщ, Шенджин. В онлайн-системі пошуку турагенції АНЕКС тур в описі готелю є карта. Чим менше готелів біля пляжу – тим спокійніша атмосфера.

Бюджетна відпустка в Албанії з Кишинева

Ціни турів до Албанії приваблюють своєю доступністю. Особлива увага путівкам в готелі Албанії без харчування або ВВ: ціна на 40-150% нижче за готелі все включено, віддаленість від пляжів 50-300 метрів. Вигідно взяти в оренду автомобіль, досліджувати різні пляжі та курорти країни. Українським автовласникам рекомендуємо порівняти ціну пакетного туру (проїзд, проживання, страховка, трансфер) та програму Only hotel турагенції АНЕКС Тур.

Гарячі тури в Албанію з Кишинева

Найменше витрат на путівку – більше поїздок за кордон та розваг під час відпустки. Гарячі тури доступні в окремому розділі сайту турагенції ANEX Tour, продубльовані в каталозі турів з Кишинева до Албанії.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber