Тури в Албанію з Одеси

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Одеси 2024 ❤️ відпустка на найгарніших пляжах

Албанія з Одеси

Гарячі путівки в Албанію з Одеси 2024 ❤️ відпустка на найгарніших пляжах

Одеситів складно здивувати морем, але після відпустки в Албанії багатьом сняться сині бухти та білосніжний пісок Ксаміля, суворі фортечні стіни Дурреса, бірюзові хвилі під бортом порома з Саранди на Корфу, яскраві музичні фестивалі Дермі, аромат свіжовиловленого морепродукту. Тури до Албанії з Одеси телепортують дітей та дорослих на безпечні пляжі Адріатики та Іонічного моря. Чи поїхали цього року у відпустку в Албанії? Це справді недорого.

Відпочинок в Албанії з Одеси - недорогі тури легко купити онлайн

В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції провідних туроператорів країни з перельотом та проїздом наземним транспортом, а також бронювання номерів в готелях за програмою «Тільки проживання».

Для покупки туру в Албанію з Одеси в режимі онлайн необхідно:

  1. Перевірити готовність документів усіх членів сім'ї для відпочинку за кордоном (дитячий закордонний паспорт діє 4 роки, дорослий 10 років).
  2. Визначитись з форматом відпустки – релакс на пляжі (переважний готель все включено) або знайомство з різними курортами та пляжами.
  3. Визначитись з типом проїзду (авіапереліт або проїзд наземним транспортом).
  4. Вибрати тип туру до Албанії з Одеси: пакетний або за програмою «Тільки проживання».
  5. Заповнити в пошуковій системі базові елементи пошуку – дати виїзду, тривалість відпустки на море, кількість туристів.
  6. Вивчити базу турів в Албанію з Одеси. Найпопулярніші курорти: Дуррес, Влера, Саранда, Ксаміль, Дермі, Борщ. За бажанням можна використовувати фільтри: бюджет, статус готелю, тип пляжу, наявність в готелі велнес центру, басейну, дитячого клубу.
  7. Проаналізувати найоптимальніші пропозиції щодо ціни-якості. Порівняти фотографії готелів, пляжів, опис турів.
  8. Заповнити заявку на придбання туру на сайті турагентства АНЕКС Тур.
  9. Для підготовки документів на відпустку (квитки, бронювання готелю та групового трансферу, оформлення туристичної страховки) передати нашим менеджерам онлайн або в месенджері фотокопії закордонних паспортів. Сплатити путівку повністю після того, як готель підтвердить бронювання на дати відпустки.
  10. Роздрукувати квитки, ваучери, поліс туристичного страхування.

Професійний підбір туру до Албанії з Одеси

Менеджери турагенції АНЕКС Тур чудово орієнтуються в курортах та готелях Албанії. Знаємо – де поблизу чудовий пляж для фотосесії, відпочинку з дітьми, ретриту, дайвінгу. Знаходимо тур до Албанії з Одеси до рейтингових готелів з позитивними відгуками реальних туристів.

Гарячі тури в Албанію з Одеси на море

Відпустка на Адріатичному або Іонічному морі в готелі з відмінним сервісом на сучасному курорті ультра класу за ціною на 10-15% дешевша за стандартну путівку? Реальність, якщо заздалегідь подати заявку на підбір гарячого туру в Албанію з Одеси команді онлайн турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber