Тури в Албанію з Катовіце

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Катовіце 2024 ❤️ як вибрати найкращий відпочинок на морі

Албанія з Катовіце

Гарячі путівки в Албанію з Катовіце 2024 ❤️ як вибрати найкращий відпочинок на морі

Відкрийте один із топових напрямків літнього відпочинку цього сезону. Тури в Албанію з Катовіце включають авіапереліт, страховку, трансфер до готелів на узбережжі Адріатичного або Іонічного морів, проживання в міських готелях або комплексах все включено. Ціну путівки цілком можна порівняти з відпочинком в українських готелях та санаторіях.

Відпустка в Албанії з вильотом з Катовіце: як організовано пакетний тур

Туристи самостійно обирають на сайті путівки або залишають менеджеру турагенції АНЕКС Тур заявку на підбір туру. Після оплати на електронну пошту компанія надсилає авіаквитки, ваучери, поліси страхування.

До міжнародного аеропорту Катовіце українські туристи добираються самостійно – потягом чи автобусами з різних обласних центрів України та міст Польщі.

Головні питання туристів про тури в Албанію з Катовіце:

  1. Скільки летіти. Переліт з Катовіце до Албанії, аеропорт Тирани займає 1,5 години.
  2. Як дістатися до готелю. Трансфер в готелі на узбережжі – до 2 години, входить у ціну пакетного туру.
  3. У якому номері краще жити. В описі туру вказана категорія номера, наші менеджери допоможуть розібратися у відмінностях номерів твін та дабл, сьют та люкс, бунгало та вілла.
  4. Ціна номера з видом на море на 5-15% вища.
  5. Як харчуватися. Харчування Описано в турі: без харчування, сніданки, дворазове, все включено.
  6. Екскурсійна програма та розваги в ціну пакетного туру до Албанії з Катовіце не входять.

Відпочинок в Албанії з Катовіце: як вибрати курорт

Найбільші туристичні зони з набережними, ресторанами, нічними клубами розташовані в Дурресі, Влері, Саранді. Компактні курортні селища з піщаними пляжами та бухтами в скелях створені в Ксамілі, Борщі, Дермі, Веліполі, Шенджіні. Частина мережевих готелів все включено побудовані на відстані від курортних зон, мають в своєму розпорядженні власні бухти, пляжі, велику територію.

Албанія з Катовіце для сімей з дітьми

Албанія – чудовий вибір для оздоровлення дітей. Пляжі межують із високими хвойними деревами, повітря – суміш солоного бризу та фітонцидів. Система фільтрів онлайн каталогу турагенції АНЕКС Тур допоможе купити онлайн путівку в Албанію з Катовіце до готелю з басейном, на першій лінії, з дитячим клубом.

Для навчання малюків навичкам плавання вибирайте прогріті сонцем піщане мілководдя Адріатичного моря. Тінейджерам цікавіше на Іонічному – тут популярний снорклінг та дайвінг.

Гарячі тури в Албанію з Катовіце

Заощаджують туристам до 30% бюджету відпустки. Гарячі тури включені до каталогу, зазвичай розміщуються в перших рядках системи пошуку. Запит менеджеру допоможе швидко вибрати тур у VIP-готель, клубну резиденцію, міський готель або апартаменти з консьєрж сервісом.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber