Тури в Албанію з Харкова

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі тури в Албанію з Харкова на море 2024 ❤️ недорогий відпочинок на розкішних курортах

Албанія з Харкова

Гарячі тури в Албанію з Харкова на море 2024 ❤️ недорогий відпочинок на розкішних курортах

Таке поєднання можливе тільки в Албанії: суперсучасні курорти, готелі з висококласним сервісом, гарні гори, синє море з теплою прозорою водою і... невисокі ціни в порівнянні з сусідніми країнами. Поки рекламні компанії не перетворили тури до Албанії з Харкова на символ статусного відпочинку, варто купити недорогі путівки в Албанію та самостійно дослідити усі переваги країни на Іонічному та Адріатичному морях.

Путівки в Албанію з Харкова зручно купити онлайн

  • Мінімум часу на вибір та купівлю путівок, ефективна комунікація з менеджерами турагенції АНЕКС Тур, повний пакет документів для відпочинку за кордоном та впевненість у бронюванні квитків та номера у вибраному готелі на конкретні дати відпустки.
  • В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції від різних туроператорів, які підтвердили свій професіоналізм та надійність. Десятки аеропортів вильоту, різні варіанти проїзду наземним транспортом, пляжні тури без екскурсій на найкращі курорти Албанії в турах з Харкова дозволяють вибрати найкращий варіант відпочинку на морі.

Топові курорти Албанії в турах з Харкова

Активні мандрівники встигають за час відпустки вивчити різні курорти Албанії - довжина узбережжя 362 км, від Влер до Саранди або Дуррес максимум 1,5 години їзди. На Адріатичному морі базовим курортом є Дуррес. На Іонічеському морі від Влери до Ксаміля простяглася легендарна Албанська Рівеєра з пляжами Дермі, Борщ, Хімара, набережними Орікум та Саранди.

Найкращі ідеї для активного відпочинку в Албанії:

  1. поїздка поромом на італійське узбережжя Адріатики з Дурреса або на острів Корфу в Саранді;
  2. фотосесія на пляжах Ксаміля;
  3. хайкінг у горах;
  4. екскурсії до сусідніх країн до античних пам'яток та природних заповідників;
  5. дослідження амфітеатрів, мечетей, венеціанських вулиць та бункерів – в Албанії неймовірно насичена історія;
  6. дайвінг, поїздки до важкодоступних бухтів та печер;
  7. відпочинок на найкрасивіших озерах - Охрід, Коман, Школет.

Персональний підбір турів до Албанії з Харкова

Ідеальна відпустка на 80% залежить від правильного планування. Доручіть менеджерам турагенції АНЕКС Тур пошук путівок в Албанію з Харкова до готелю все включено з власним пляжем, до готелю з дитячою концепцією або 16+, біля піщаного пляжу, поблизу найкрасивіших оглядових майданчиків або на час музичних фествалів.

Гарячі тури в Албанію з Харкова

Економія до 15% на турі в Албанію їхнього Харкова – це справді вигідно. Просимо заздалегідь перевірити терміни дії закордонних паспортів та дозвільних документів для виїзду за кордон: відмовний або гарячий тур до Албанії з Харкова в розпал високого сезону може розпочатися за кілька днів.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber