Тури в Албанію з Миколаєва

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Миколаєва 2024 ❤️ на найкращі пляжі Іонічного та Адріатичного моря

Албанія з Миколаєва

Гарячі путівки в Албанію з Миколаєва 2024 ❤️ на найкращі пляжі Іонічного та Адріатичного моря

Відразу два моря, високі гори, середземноморська кухня та недорогі ціни – саме цим приваблює туристів невелика країна з унікальним кліматом та самобутньою культурою. Вигідні тури в Албанію з Миколаєва легко купити онлайн, в каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені пропозиції від найнадійніших туроператорів країни.

Відпочинок в Албанію з Миколаєва: вибираємо тип туру

Пакетні пропозиції – найпопулярніший варіант пляжних турів в Албанію. До виїзду за кордон туристи оплачують в гривні:

  1. переліт з європейських аеропортів чи проїзд наземним транспортом;
  2. трансфер групи туристів до готелів;
  3. розміщення в готелі з конкретним типом номера та харчування;
  4. туристичну страховку всім членів сім'ї.

Програма «Тільки проживання» для турів в Албанію з Миколаєва передбачає бронювання турагенцією АНЕКС Тур номера в готелі на вибрані дати відпустки. Яка компанія страхуватиме і як дістатися з Миколаєва до Албанії на море, вирішують самі туристи.

Важливо! Більшість літніх турів в Албанію з Миколаєва в каталозі турагенції АНЕКС Тур не включають у ціну екскурсії.

Відпустка в Албанії з Миколаєва: вибираємо курорт

  • Берегова лінія країни 362 км, включаючи безлюдні острови. Завдяки компактному узбережжю з будь-якого курорту Албанії в турах з Миколаєва легко дістатися до самого синього моря Європи в Ксамілі, міста тисячі вікон Берата, фестивалів Дермі та Охридського озера. Для шанувальників дайвінгу, сапсерфінгу та морських прогулянок на кожному приморському курорті Албанії розроблено цікаві тури з прокатом спорядження.
  • При виборі турів до Албанії з Миколаєва в пошуковій системі турагенції АНЕКС Тур використовуйте фільтр «тип пляжу»; так простіше знайти готелі біля галькових пляжів Хімари та Саранди або піщаних пляжів Дурреса або затоки Ляльзит.

Путівки в Албанію з Миколаєва: вибираємо готель

Готель все включено з басейнами, для дорослих, з дитячою концепцією, велнес-центром – на курортах Албанії працюють сотні курортних комплексів UAI.

Активні мандрівники обирають недорогі готелі ближче до порту, яхт-клубу, набережних або автостанцій, щоб за час відпустки в Албанії з Миколаєва встигнути порівняти пляжі Іонічного та Адріатичного моря, побувати в природних заповідниках та сусідніх країнах (є шанс дістатися поромом до Корфу, античні пам'ятники чи найбільший фіорд на півдні Європи).

Гарячі тури в Албанію з Миколаєва

Зателефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур або заповніть на нашому сайті онлайн заявку, щоб дізнатися про вигідну знижку на путівки з Миколаєва в Албанію першими. Недорогі тури до Албанії з Миколаєва з гарячими путівками дешевше на 10-15%.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber