Тури в Албанію з Івано-Франківська

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Івано-Франківська 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Албанія з Івано-Франківська

Гарячі путівки в Албанію з Івано-Франківська 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Пляжні тури на курорти Адріатичного та Іонічного морів Албанської Рів'єри з кожним роком стають все популярнішими в клієнтів турагенції АНЕКС Тур. Причини очевидні недорого, чудова природа, сучасні курорти з чудовою інфраструктурою, чудові готелі з великими номерами. Вигідні тури до Албанії з Івано-Франківська на нашому сайті зручно купити онлайн.

Найкращі курорти Албанії в турах з Івано-Франківська на Адріатичне море

Північний курорт Дуррес на Адріатичному морі обирають сім'ї з дітьми: зручний пляж, цікаві пам'ятки, аеропорт поблизу. Поблизу від Дурреса розташовані відразу три природні заповідники країни. Найпопулярніший - Гропа з численними хайкінг та трекінг маршрутами.

Курорти Албанії в турах з Івано-Франківська на Іонічне море

Курорт Влера розташований на стику двох морів: північні бухти відносяться до Адріатики, південні - до Іонічного моря.

Далі вздовж берега простягся ланцюжок курортних містечок:

  1. Дермі – великий піщаний пляж, влітку проводиться кілька міжнародних музичних фестивалів з пляжними вечірками;
  2. Хімара – галькові пляжі, гарні бухти, чудова відпустка в релакс форматі;
  3. Борщ - гальковий пляж довжиною 7 км, поблизу кілька романтичних замків;
  4. Саранда – атмосферний курорт з готелями все включено, пляжними клубами, гарною набережною, поромною переправою на острів Корфу;
  5. Ксаміль – курорт на острові оточений синім Іонічним морем, поблизу археологічний парк Бутринт з античним амфітеатром і руїнами храмів. Декілька піщаних пляжів з білим піском, саме фотогенічне місце Албанії.

Пошук туру на відпочинок в Албанії з Івано-Франківська онлайн

На сайті онлайн турагенції АНЕКС Тур проста пошукова система з фільтрами. Застосуйте фільтри, якщо хочете знайти тури в Албанію на все включено, з басейнами, на першій лінії, VIP-класу. Скоротіть час пошуку путівок до Албанії з Івано-Франківська за допомогою шкали бюджету: легко знайти недорогі тури та путівки з проживанням в фешенебельних резортах.

Персональний підбір туру до Албанії з Івано-Франківська

Важко самостійно вибрати путівки? Доручіть пошук туру в Албанію з Івано-Франківська професіоналам. Знаємо – які курорти підходять для відпочинку пенсіонерів, сімей з підлітками та маленькими дітьми, топ-менеджерів та фрілансерів. Знайдемо тури для активних мандрівників та шанувальників пляжного релаксу.

Гарячі путівки в Албанію з Івано-Франківська

Повноцінна путівка з авіаперельотом або проїздом наземним транспортом, страховкою, груповим трансфером та проживанням за ціною на 10-15% нижчою за стандартну. Відмовні та гарячі тури до Албанії з Івано-Франківська запитуйте в менеджерів турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber