Тури в Албанію з Чернівців

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Чернівців 2024 ❤️ на курорти двох морів

Албанія з Чернівців

Гарячі путівки в Албанію з Чернівців 2024 ❤️ на курорти двох морів

Відпустка на море швидко відновлює імунітет, сон та творчу енергію. Недорогі тури до Албанії з Чернівців – можливість відпочити на сучасних курортах Адріатичного та Іонічного морів за порівняно недорогими цінами.

Найкращі формати турів до Албанії з Чернівців

Пляжний відпочинок – основна пропозиція туроператорів в нашому онлайн каталозі. Пляжні пакетні тури в Албанію не включають екскурсії, решта важливих опцій відпочинку за кордоном оплачена в гривні до початку відпустки.

У ціну пакетного туру в Албанії з Чернівців включено:

  • проїзд або переліт з безпечних аеропортів;
  • проживання в готелі; категорія номера та тип харчування вказані в описі туру;
  • груповий трансфер до готелю з аеропорту та назад;
  • туристична страховка у разі екстреної медичної допомоги.

Програма "Тільки проживання" передбачає бронювання номера обраної категорії на зручні для туристів дати відпустки на море. Як дістатися до Албанії з Чернівців, вирішують самі туристи. такий формат підходить досвідченим та активним мандрівникам – можна планувати комбіновані тури з відпочинком на різних курортах.

Топові курорти Албанії в турах з Чернівців

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано актуальні тури від різних туроператорів, список курортів, варіантів проїзду, готелів постійно розширюється. Недорогий відпочинок на Адріатичному морі пропонують готелі Дуррес. Від Влери до Саранди й Ксаміля простяглися пляжі Албанської Рів'єри на Іонічному морі, найвідоміші Дермі, Химара, Борщ.

Путівки в Албанію з Чернівців: активний відпочинок

Поєднайте купання в морі з поїздками природними та археологічними заповідниками Албанії та сусідніх країн. До Албанії приїжджають дайвери, рафтери, скелелази, віндсерфери, шанувальники хайкінгу та велопрогулянок.

Найцікавіші екскурсії Албанії:

  1. Місто тисячі вікон Берат та виноробня Чобо.
  2. Тирану – столичне життя та шопінг.
  3. Морські прогулянки до печер та важкодоступних бухтів.
  4. Археологічні парки Орікум і Бутрінті.
  5. Заповідники Тейті, Ллогара, гора Дайті, Карабурун-Сазан, Томорі, Шебенік.

Тут легко орендувати машину, щоб побувати на виноробнях, топових ресторанах, в атмосферних містах з багатовіковою історією. Поромні переправи сполучають Саранду з островом Корфу, Дуррес - з італійським узбережжям Адріатичного моря.

Раннє бронювання та гарячі тури в Албанію з Чернівців

Замовте підбір гарячого туру в Албанію з Чернівців зі знижкою до 15% менеджерам турагенції АНЕКС Тур. За програмами раннього бронювання путівки в Албанію з Чернівців дешевші за сезонні ставки на 25-50%.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber