Тури в Албанію з Ужгорода

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Ужгорода 2024 ❤️ на два казкові моря

Албанія з Ужгорода

Гарячі путівки в Албанію з Ужгорода 2024 ❤️ на два казкові моря

Півтори тисячі кілометрів поділяють Ужгород та Албанію на стику двох найкрасивіших європейських морів – Адріатичного та Іонічного. Недорогі тури до Албанії з Ужгорода – реальний шанс побачити море нереально синього кольору, відчути справжній середземноморський ритм життя та відпочити на сучасних курортах.

Відпочинок в Албанії з Ужгорода – як купити тур онлайн

Турагенція АНЕКС Тур успішно реалізує путівки в Албанію в дистанційному режимі. На сайті винятково актуальні пропозиції від найбільших туроператорів країни – не потрібно довго шукати на різних ресурсах, все доступне тут. Подано пакетні пропозиції та тури до Албанії з Ужгорода за програмою «Тільки проживання».

Вибирайте путівки в нашому онлайн каталозі самостійно або доручіть підбір оптимального туру в Ужгород з наших менеджерів. Після підтвердження вибору туру наша компанія погоджує бронювання з готелем та підтверджує наявність місць на рейсі. Для підготовки документів будуть потрібні фотокопії закордонних паспортів, ці дані вказані в квитках, ваучерах та договорі страхування.

Повна оплата путівки після того, як готель підтверджує бронювання обраного туристами номера на конкретні дати. Ваучери, квитки та поліс туристичного страхування друкують самі туристи.
Відпустка починається цієї хвилини! Відкривайте каталог турів Албанії з Ужгорода, порівнюйте ціни, курорти, готелі.

Найпопулярніші курорти Албанії в турах з Ужгорода

  • Дуррес. Старовинне місто порту з великими пляжами, красивою набережною, ресторанами, поромною переправою на італійське узбережжя Адріатики. Оптимальний варіант для відпочинку з дітьми – море дрібне, швидко прогрівається.
  • Вльора. Стіни фортеці Каніна контролювали відразу два моря – Адріатику та Іонічне. Уздовж моря простягся ланцюжок сучасних готелів, в місті чимало цікавих фотолокацій. Найкрасивіший вид відкривається з тераси Кузум Баба.

Топові курорти Албанії на Іонічному морі:

  1. Орікум – спокійний курорт в захищеній від хвиль бухті;
  2. Дермі – широкі пляжі з мікроскопічною галькою на тлі зеленого лісу; влітку – центр фестивального життя Албанії;
  3. Яле – широкі напівпорожні пляжі;
  4. Борщ – довгий пляж, кілька готелів включено з басейнами;
  5. Саранда – атмосферний курорт з поромною переправою на Корфу;
  6. Ксаміль - найкрасивіші пляжі з білим піском та синьою водою.

Довжина узбережжя не перевищує 370 км. За час відпустки в Албанії з Ужгорода легко порівняти пляжі Іонічного моря та Адріатики, побувати в археологічному заповіднику Бутрінт, старовинному місті Берат та численних природних заповідниках країни.

Гарячі тури в Албанію з Ужгорода

Ціна путівок до Албанії з Ужгорода зазвичай на 10-30% дешевша за сусідні країни з потужною рекламною підтримкою. Якість відпочинку не поступається. Гарячий тур в Албанію з Ужгорода економить додатково до 15% ціни путівки. Заманливо? Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, знайдемо найвигідніші путівки в найкращі готелі.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber