Тури в Албанію з Кропивницького

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Кропивницького на море 2024 ❤️ відпочинок на кращих пляжах

Албанія з Кропивницького

Гарячі путівки в Албанію з Кропивницького на море 2024 ❤️ відпочинок на кращих пляжах

Порівняти пляжі Іонічного та Адріатичного морів, побачити бухту з найсинішою водою на півдні Європи, отруїти на поромі на Корфу або до безлюдних островів. Це лише частина планів на відпустку власників путівок до Албанії з Кропивницького. Недорога відпустка на розкішних пляжах – реальність.

Недорогі тури в Албанію з Кропивницького зручно купити онлайн

  • У каталозі турагенції АНЕКС тур представлені найактуальніші тури до Албанії з Кропивницького з перельотом та проїздом наземним транспортом. Путівки від різних туроператорів, при пошуку туру в Албанію легко порівняти ціни на різних курортах та готелях.
  • Після вибору та оплати путівки в Албанію з Кропивницького туристи самостійно роздруковують документи для відпустки: авіаквитки, ваучери на груповий трансфер, ваучери до готелю, поліс туристичного страхування.

Топові курорти Албанії в турах з Кропивницького

Компактне узбережжя країни дозволяє активним мандрівникам за час відпустки купатися одразу на двох морях, побувати на озерах, в національних природних заповідниках та найкрасивіших містах Албанії.

Найпопулярніші курорти Албанії в турах з Кропивницького:

  1. Дуррес. Визнаний дитячий курорт з піщаним пляжем, античними, венеціанськими та османськими пам'ятками архітектури.
  2. Влера. Курорт одразу на двох морях, пляжі північної та південної частини відрізняються.
  3. Саранда – гарні галькові пляжі, джерело Блакитне око, археологічний музей-заповідник Бутрінт, поромна переправа на Корфу.
  4. Ксаміль – чудові піщані пляжі (насправді перемелена до стану борошна галька) та найсинє море Європи.
  5. Поградець – пляжі з великим піском, близькість Охридського озера.
  6. Хімара – улюблене місце дайверів, найоптимальніший курорт для ретриту.

На будь-якому албанському курорті пропонують екскурсії країною та найближчими країнами, морські прогулянки, занурення під воду, хайкінг в природних заповідниках.

Дешеві тури до Албанії з Кропивницького в готелі все включено

Основна перевага пакетного туру з Кропивницького в Албанію з проживанням в готелі – максимальна безтурботність туристів. Основні витрати на відпочинок за кордоном оплачені, в ціну путівки входить харчування, користування пляжем та басейнами, спортивними та дитячими майданчиками. Тури до Албанії з Кропивницького в готелі все включено знайдете за спеціальним фільтром в пошуковій системі нашого сайту.

Відпочинок в Албанію з Кропивницького до міських готелів

У вартість проживання не входить пляж, туристам потрібно додатково розрахувати бюджет відпустки. Харчування – немає / сніданки / сніданки та вечері, ці відомості відображені в описі туру до Албанії з Кропивницького.

Гарячі тури в Албанію з Кропивницького

Відпочити на пляжах Влери або Ксаміля, пообідати в ресторанах Дурреса і Тирани, оцінити красу Іонічного та Адріатичного морів в гарячому турі зі знижкою до 15%. Заманливо? Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, знайдемо вигідні варіанти путівок з Кропивницького до Албанії на море.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber