Тури в Єгипет з Кишинева

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі тури в Єгипет з Кишинева ❤️ екскурсії та релакс 2024

Єгипет з Кишинева

Гарячі тури в Єгипет з Кишинева ❤️ екскурсії та релакс 2024

Змініть атмосферу не тиждень або місяць: турагенція ANEX Tour пропонує відпочинок в Єгипті з вильотом із Кишинева в сезоні 2023 року. Поки закриті аеропорти України, наші туристи літають із Кишинева до Єгипту для психологічної реабілітації, оздоровлення та віддаленої роботи.

Як відбувається тур в Єгипет з Кишинева

Незвичайна логістика відпочинку в Єгипті з вильотом з Кишинева - єдина відмінність від улюблених туристами вигідних пакетних турів із відпочинком на Червоному морі.

Бронювання туру в Єгипет з Кишинева

На офіційному сайті турагенції ANEX Tour представлені всі актуальні пропозиції: курорти, готелі, ціни, тривалість відпочинку, тривалість туру, концепція харчування.

Завжди актуальні тури в Єгипет з Кишинева на все включено з вигідними знижками. Система фільтрів допоможе швидко йти в каталозі готелі на першій лінії, в безвітряній бухті, з аквапарком або кораловим рифом. Команда ANEX Tour підкаже курорт, готель, тип номера та харчування для найкращої відпустки в Єгипті або продуктивної дистанційної роботи.

Ваучер та страховка на весь час відпочинку в Єгипті з вильотом з Кишинева

Після бронювання путівки, підтвердження готелем доступності номера на вибрані дати та оплати туру менеджери ANEX Tour відправляють клієнтам ваучер з детальним описом туру та договір медичного страхування на весь період дії путівки. Страховка діє з моменту реєстрації в аеропорту Кишинева, входить у вартість путівки.

Чартер із Кишинева до Єгипту

Туристи самостійно прибувають до міжнародного аеропорту Кишинева щонайменше за 3 години до вильоту чартерного рейсу. Час польоту – 3 години.

Трансфер включений у вартість путівки

В аеропорту Хургади або Шарм ель Шейха після проходження паспортного та митного контролю туристів зустрічають гіди туроператора, забезпечують груповий трансфер у готелі. У день вильоту з Єгипту до Кишинева туристів доставляють до місця реєстрації на рейс.

Відпочинок

З моменту реєстрації в готелі туристи отримують доступ до всієї інфраструктури готельного комплексу згідно з обраною концепцією. Тур в Єгипет з Кишинева на все включено передбачає доступність без додаткової оплати басейнів, пляжів, харчування в основному ресторані, бари, розваги, вечірні шоу.

Повернення з Єгипту

Прибуття в аеропорт - за 4-5 годин для реєстрації, проходження контролю паспортної та льотної безпеки.

Як вибрати найкращий курорт для відпочинку в Єгипті з вильотом з Кишинева

На цій сторінці нашого сайту перераховані всі популярні курорти Єгипту, включаючи елітні Ель-Гуна та Сахл Хашиш, зцілюючу Сафагу, популярні Хургаду та Шарм ель Шейх, дайверські Дахаб та Марса-Алам.

Картку готелю є детальна інформація про територію, послуги, номери, концепції харчування, розваги та пляжі. Фотографії, рейтинги та відгуки туристів – реальні та актуальні.

Як дістатися з України до Кишинева

Між країнами налагоджено інтенсивне транспортне сполучення:

  • поїзд 351Ф Київ-Кишинів, зупинки у Вінниці та Жмеринці, час у дорозі 17 годин;
  • поїзд 462Ш Одеса-Кишинів, час по дорозі 3 години 50 хв.;
  • міжнародні автобуси єврокласу відправляються до Кишинева з усіх обласних центрів України та міст з активним пасажирським трафіком;
  • від Кишинева до аеропорту 14 км, зручно доїхати автобусом-експрес А, маршруткою № 65, на таксі;
  • на особистому авто туристи прибувають в аеропорт і залишають машину на час відпустки в Єгипті на парковці, що охороняється.

Які документи необхідні для вильоту з Кишинева в Єгипет?

  1. Закордонний паспорт для дорослих та дітей, чинний мінімум 6 місяців після передбаченої ваучером дати повернення в Україну. Важливо! Дитячі закордонні паспорти чинні 4 роки, після 16 років можна отримати закордонний паспорт, дійсний 10 років.
  2. Нотаріально завірена згода батьків на виїзд дитини до 18 років.
  3. Ваучер та страховка від турагенції ANEX Tour: для авіаперельотів, трансферу, заселення в готель та відпочинку в Єгипті.
  4. Туристична страховка на дні перебування в Молдові оформляється онлайн окремо.
  5. Пов'язані з COVID документи постійно змінюються, менеджери ANEX Tour проінформують до бронювання туру на відпочинок в Єгипет з Кишинева.

Є питання про тур в Єгипет з Кишинева?

Телефонуйте. Проконсультуємо щодо документів для закордонної поїздки. Допоможемо підібрати оптимальний курорт сім'ям із дітьми, пенсіонерам, молоді, фрілансерам, організаторам семінарів, дайверам, шанувальникам історії Стародавнього Єгипту.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber