Тури в Єгипет з Риги

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Риги 2024 ❤️ літо цілий рік на Червоному морі

Єгипет з Риги

Гарячі путівки в Єгипет з Риги 2024 ❤️ літо цілий рік на Червоному морі

Незалежно від сезону, температура морської води на курортах Єгипту не опускається нижче +24°С. Унікальний підводний світ із кораловими садами, тисячами видів риб та морських ссавців можна дослідити в будь-яку пору року. Гарячі тури в Єгипет з Риги пропонуємо купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Усі актуальні тури до Єгипту з Риги на одному сайті

У нашому каталозі зібрані усі актуальні пропозиції відпочинку на курортах Єгипту з вильотом із Риги. Ціни туроператорів без націнок, актуальні на момент перегляду каталогу, регулярно оновлюються. Каталог включає акційні пропозиції, відмовні, гарячі промо тури в Єгипет на все включено.

Як вибрати готель у каталозі турів в Єгипет з Риги

Каталог турагенції АНЕКС Тур має інтуїтивно зрозумілу пошукову систему з фільтрами. Туристи в режимі 24/7 можуть порівнювати ціни, описи готелів, відомості про час вильоту. Рекомендуємо звернути увагу на рейтинги та кількість відгуків: це реальні відгуки, сайт синхронізований із туристичним порталом.

Корисні фільтри для пошуку туру до Єгипту з Риги:

  1. Бюджет. Самостійно визначте діапазон цін, система видає всі путівки, незалежно від класу готелю. У Єгипті багато готелів рівня 4* розташовані на першій лінії, мають чудові пляжі та високі рейтинги туристів.
  2. Лінія від моря. Завжди приємно швидко дістатися після сніданку на пляж у готелі на першій лінії. Єгипетські готелі 3-4 ліній забезпечують безкоштовний регулярний трансфер туристів на пляж і назад, ціна путівок дешевша на 5-15%.
  3. Безвітряна бухта. Актуально взимку та в період хамсину. Безвітряні бухти прикриті горами або рельєфом місцевості.
  4. Аквапарк. Понад 15 готелів Єгипту пропонують своїм гостям відпочинок на великій території та власні аквапарки з різними водними атракціонами. Аквапарки є в готелях Хургади, Макаді Бей, Хадаби, Марса Алам.
  5. Готелі для дорослих. Такий формат відпочинку дуже популярний в Єгипті: віковий ценз гостей від 12, 16 або 18 років. Система пошуку миттєво відсіює готелі формату Adult only. Варто додатково уточнити концепцію: молодіжний готель із дискотеками або релакс.
  6. Кораловий риф. Біля готелю розташований домашній риф, туристам не потрібно купувати морські екскурсії.

На які курорти Єгипту можна дістатися з Риги

Регулярні та чартерні рейси авіакомпаній постійно розширюються. Середній час польоту 4-4,5 години. Базовими аеропортами Єгипту для відпочинку на Червоному морі є Хургада та Марса Алам на східному узбережжі Африки та Шарм ель Шейх на Синайському півострові.

Вибір курорту залежить від планів на відпустку у Єгипті:

  • для відвідування пам'ятників давньоєгипетської цивілізації рекомендуємо вибирати готелі Хургади та Марса Алам;
  • Шарм ель Шейх – це підводний заповідник Рас Мохаммед, Блакитна Діра Дахаба, гора Сінай. 
    Готелі із чудовим сервісом є на всіх курортах.

Персональний підбір туру в Єгипет з Риги

Під замовлення складемо персональний список актуальних турів з Риги до Єгипту. Врахуємо плани на відпустку, вік усіх членів сім'ї, потребу в швидкісному інтернет-з'єднанні, пологому вході у воду чи басейнах із підігрівом в зимовий період.

Гарячі тури до Єгипту з Риги

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур або залишайте заявку на нашому сайті. Отримайте першими інформацію про найвигідніші пропозиції відпочинку в Єгипті з вильотом з Риги.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber