Тури в Єгипет з Сучави

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Сучави 2024 ❤️ відпочинок на найкращому морі у світі

Єгипет з Сучави

Гарячі путівки в Єгипет з Сучави 2024 ❤️ відпочинок на найкращому морі у світі

Один із найближчих європейських міжнародних аеропортів тепер доступний у турах онлайн турагенції АНЕКС Тур. Чудовий варіант відпустки з маленькими дітьми та літніх туристів. На нашому сайті реально купити онлайн тур до Єгипту із Сучави всього за кілька хвилин.

Як дістатися до аеропорту Сучави для відпочинку в Єгипті

Міжнародний аеропорт Штефан чел Маре також відомий як Сальча, на сайті є українськомовна версія інформації для пасажирів. Аеропорт розташований на північному сході від міста Сучава, ближче до українського кордону, прикордонний перехід Сірет. Від Чернівців до аеропорту Сучави машиною їхати лише півтори години; місцеві перевізники пропонують десятки автобусних рейсів.

Переваги турів до Єгипту з Сучави:

  1. мінімум часу та транспортних витрат на дорогу до аеропорту;
  2. у разі екстреного перенесення рейсу не потрібно ночувати за кордоном;
  3. достатньо сплатити лише два дні туристичної страховки для короткострокового перебування на території Румунії;
  4. легко привезти сім'ю власним авто: в аеропорту є парковка.

У міжнародному терміналі є банкомат, медпункт, зона хотспоту з безкоштовним Wi Fi, кімната для відпочинку мам з дітьми.

Вигідні путівки на відпочинок у Єгипті із Сучави

Пошук найвигідніших пропозицій турів до Єгипту з Сучави в онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур зручно вести з використанням системи фільтрів: ціна, кількість зірок, тип пляжу, умови для відпочинку дорослих або сімей з дітьми. Список актуальних турів легко сортувати за ціною чи рейтингом готелів.

Особливості пошуку путівок в Єгипет з Сучави: рекомендації АНЕКС Тур

Курорти Єгипту розташовані на двох континентах:

  • Африканське східне узбережжя, від Ель-Гуни та Хургади до Марса Алам; в аеропорту проставляють платну візу;
  • Азія, Синайський півострів, бухти Шарм ель Шейху, Дахаб, Нувейба; без виїзду за межі Синайського півострова віза не потрібна.

Перед покупкою туру варто визначитися з основним напрямком, від цього залежить близькість пам'яток та природних заповідників Єгипту: із Шарм ель Шейха до храмів Карнаку організовують авіатури, із Хургади їхати 4-5 годин.

Шанувальникам снорклінгу та дайвінгу вигідніше купувати тур до готелю з домашнім рифом або поблизу найпопулярніших коралових рифів Червоного моря.

Харчування поза готелем в умовах жаркого клімату небезпечне. Варто вибирати тури до Єгипту із Сучави в готелі все включено із системою харчування FB, FB+, AI, UAI.

Гарячі тури до Єгипту з Сучави

Найпростіший варіант пошуку туру в Єгипет з Сучави – зв'язатися з нашими менеджерами. Онлайн-турагенція АНЕКС Тур аналізує актуальні пропозиції та тури всіх надійних українських туроператорів. Для виїзду на відпочинок до Єгипту з Сучави українським туристам необхідно мати чинний біометричний паспорт.

Є питання про купівлю турів до Єгипту з Сучави?

Телефонуйте. Допоможемо підібрати готель 16+ або з аквапарком, комплекс з великою територією, поблизу Олд Маркет або площі Сохо, з коротким пірсом або піщаним входом у море.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber