Тури в Єгипет з Миколаєва

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Миколаєва на море 2024 ❤️ казкові пляжі

Єгипет з Миколаєва

Гарячі путівки в Єгипет з Миколаєва на море 2024 ❤️ казкові пляжі

Коралові рифи з тисячами морських мешканців, прозоре тепле море, високі пальми, екзотичні фрукти: відпустка в Єгипті для туристів щоразу приносить винятково позитивні емоції. На сайті турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн недорогі тури до Єгипту з Миколаєва на найкращі курорти країни.

Недорогі тури в Єгипет з Миколаєва на африканські курорти

  • Базові аеропорти – Хургада, Марса Алам, Ель Аламейн, оплачують візу в аеропорту. Бюджетні путівки в Єгипет з Миколаєва легко купити онлайн в готелі все включено Хургади та найближчих курортів Сафага, Макаді Бей. Вимогливі туристи бажають відпочивати у лагунах Ель Гуни та готелях все включено Сахл Хашиш. Відпочинок в Хургаді підходить сім'ям з дітьми, звідси зручно діставатися до храмів Карнака та Луксора.
  • Тури до Єгипту з Миколаєва на пляжі Марса Алам та Ель Кусейр обирають шанувальники снорклінгу та дайвінгу: прямо на території пляжів готелів чудові коралові сади. Найближчий пам'ятник давньоєгипетської цивілізації – храм Абу Сімбел.
  • Путівки в Єгипет з Миколаєва на середземноморські пляжі Ель Аламейн – чудова альтернатива класичним туристичним напрямкам. Футуристичний єгипетський курорт відомий чудовим сервісом та амбітними будівельними проектами.

Відпочинок в Єгипті з Миколаєва на півострові Сінай

Туристи, які не планують під час відпустки в Єгипті з Миколаєва залишати Синайський півострів, можуть заощадити на єгипетській візі. Базовий аеропорт Шарм-ель-Шейх. Топові курорти розташовані на відстані до 20 км. від аеропорту: бухти Наама Бей, Шаркс Бей, Набк, Ель Майя, Хадаба. 1-3 години триває подорож туристів з аеропорту на курорти Нувейба, Дахаб, Таба.

Відпустка в Єгипті з Миколаєва – коли краще відпочивати на Червоному морі

Температура води в Червоному морі не опускається нижче +23-24°С, купатися можна цілий рік. При виборі туру до Єгипту з Миколаєва варто врахувати особливості клімату на Червоному морі:

  1. взимку температура повітря може опускатися до +20°С, період з грудня по лютий вважаються низьким сезоном, популярні безвітряні бухти та готелі все включено, в яких є басейни з підігрівом;
  2. влітку спека досягає +40°С, переважно вибирати готелі на першій лінії та пляжі з великими тіньовими навісами;
  3. сім'ям з маленькими дітьми, пенсіонерам та особам з проблемами серцево-судинної системи рекомендуємо вибрати тури до Єгипту з Миколаєва в період березень-травень та вересень-листопад.

При покупці путівок в Єгипет з Миколаєва рекомендуємо вибирати готелі все включено з власними пляжами, пляжними барами, домашніми рифами, піщаним входом у воду або стаціонарними пірсами.

Єгипет з Миколаєва: персональний підбір туру

Готелі з аквапарками Хургади чи Шарм-ель-Шейха? Відпустка біля мрії фрідайверів Блакитної Діри Дахаби чи поблизу Мекки дайверів заповідника Рас Мохаммед? Тури в готелі з гольф-клубами Ель Гуни чи цілющий пісок Сафаги? Якщо є особливі переваги та плани на відпустку, замовте турагенції АНЕКС Тур персональний підбір турів до Єгипту з Миколаєва. Знайдемо путівки в готель все включено з дитячою концепцією або 16+, максимально близько від пірамід або Синай, на першій лінії або регулярним трансфером до пляжів.

Гарячі тури в Єгипет з Миколаєва

Замовляйте пошук гарячих турів в Єгипет з Миколаєва заздалегідь, щоб першими отримувати інформацію про ціни з дисконтом до 20-25%.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber