Тури в Єгипет з Литви

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Литви 2024 ❤️ відпочинок формату VIP за доступною ціною

Єгипет з Литви

Гарячі путівки в Єгипет з Литви 2024 ❤️ відпочинок формату VIP за доступною ціною

Достатньо одного разу опинитися в Єгипті, щоб закохатися в цей незвичайний світ: живий акваріум у морі, всі відтінки синього під бортом яхти, грандіозні піраміди та байдуже умиротворення пустелі. Вигідні тури на море до Єгипту з Литви легко купити онлайн: просто вкажіть країну, місто та дату вильоту в пошуковій системі сайту турагенції АНЕКС Тур.

Курорти Єгипту в турах з Литви для вимогливих туристів

Дешеві путівки в Єгипту не означають низький рівень сервісу. Рекомендуємо звернути увагу на готелі все включено в Єгипті, які розташовані на елітних курортах:

 • Ель Гуна. Унікальна система лагун та островів на північ від Хургади. Комплексна забудова з готелями, гольф-клубом, кінотеатром, дайвинг-центром, розкішними ресторанами. В Ель Гуні не чутно шуму машин, багато готелів пропонують релакс-відпочинок за концепцією 16+.
 • Сахл Хашиш. Елітний курорт Єгипту в турах з Литви представлений кількома готелями, все включено 5*. Набережна у стилі середземноморських Рів'єр та торгові центри розроблені одним із найкращих архітектурних бюро світу.
 • Бухта Шаркс Бей, Шарм ель Шейх. Декілька елітних готелів у кроковій доступності до знаменитої Площі Сохо з льодовим катком, ресторанами, магазинами та світло музичним фонтаном.
 • Бухта Шарм ель Майя. Компактна бухта з дайвінг-центрами поблизу Олд Маркета, Центру Мистецтв, Мечеті Сахаба.
 • Наама Бей, Шарм ель Шейх. Безвітряна бухта, майже кілометр широкого піщаного пляжу з острівцями коралів, гарний променад уздовж готелів все включено на першій лінії веде до торгової частини курорту з Hard Rock Cafe, Музеєм Тутанхамону, великим ТРЦ.
 • Бухта Набк, тут культові світові мережі готелів звели відпочинкові комплекси для VIP-туристів.

Готелі ультра все включено Єгипту в турах з Литви

Найкращий формат відпочинку на Червоному морі незалежно від планів на екскурсії та активний відпочинок. У вартість туру в Єгипет з Литви з проживанням в готелі ультра все включено:

 1. басейни, аквапарки;
 2. ресторани, бари біля басейнів та на пляжах, кондитерські;
 3. пляжний інвентар;
 4. денна та вечірня анімація;
 5. проїзд територією на електрокарах;
 6. спортивні майданчики.

У комплексах ультра все включено Єгипту туристи з Литви можуть зазнати успіху у казино, на гольф-полі, зафрахтувати яхту з командою, взяти напрокат спорядження для занять дайвінгом та кайтсерфінгом. У барах та ресторанах доступний імпортний алкоголь, свіжі соки, сезонні фрукти, натуральна кава.

Масштабні готельні комплекси Єгипту в турах з Литви

Ряд мережевих готелів пропонує відпочинок у готелях, які розташовані на великій території із власними пляжами. Зверніть увагу на:

 • Royal Brayka Beach Resort 5*, Марса Алам. 4 басейни, власна лагуна з кораловими садами;
 • мережа готелів Albatros класу 4 та 5* з аквапарками у Хургаді та Шарм ель Шейху;
 • комплекс готелів Domina з власною лагуною, великою бухтою та дайвінг-центром у Шарм ель Шейху.

Гарячі тури в Єгипет з Литви - відпустка з ANEX Tour

Підберемо на замовлення актуальні гарячі тури до Єгипту з Литви зі знижками до 30% на проживання. Політ з Литви до Єгипту триває 4,5 години, віза по прильоту чи не потрібна (для відпочинку лише на Синайському півострові).

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber