Тури в Єгипет восени

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет на осінь 2024 ❤️ відпустка на початку високого сезону

Єгипет восени

Гарячі путівки в Єгипет на осінь 2024 ❤️ відпустка на початку високого сезону

Досвідчені туристи вибирають для відпустки у Єгипті другу половину осені: готелі підготувалися до високого сезону, на ринках прилавки завалені свіжими фініками та манго, море тепле, немає вітру. Купити тур онлайн для відпочинку в Єгипті восени на сайті турагенції АНЕКС Тур можна за кілька хвилин.

Відпочинок осінню в Єгипті: клімат

Дощів немає в принципі, хмари рідкість, тепле море, сухе прогріте повітря – чудові умови для пляжного відпочинку на Червоному морі. Температура води на курортах Єгипту восени на початку вересня +28°С, до листопада море остигає до +26-27°С. Тривалість світлового дня скорочується, пляжі закриті для купальників із заходом сонця, у вересні це приблизно 18:30, до листопада 17:30.

Середня нічна/денна температура повітря восени на пляжних курортах Єгипту:

  Вересень Жовтень Листопад
Хургада +26°С / +35°С +25°С / +35°С +23°С / +29°С
Марса Алам +26°С / +35°С +26°С / +35°С +23°С / +30°С
Шарм ель Шейх +24°С / +32°С +25°С / +31°С +23°С / +28°С

На початку осені екскурсії в Луксор, Долину Царів, Абу Сімбел, на Асуан та до пірамід Гіза стомлюючі, температура на сонці досягає +42°С. До листопада сонячна активність знижується, натовпи туристів стають більшими.

Відпустка на осінь в Єгипті: раннє бронювання та гарячі тури

З початком високого сезону більшість рейтингових готелів у стопі на бронювання: номери європейські та українські туроператори викуповують заздалегідь та продають за системою раннього бронювання. Гарячий тур для відпочинку восени в Єгипті – велика вдача, можливість заощадити до 15% ціни путівки без втрати якості сервісу та задоволення від відпочинку на Червоному морі.

Тури в Єгипет на осінь: чим зайнятися під час відпустки

Море тепле та прозоре, восени в Єгипті ідеальні умови для снорклінгу та дайвінгу. Вибирайте готелі Шарм ель Шейха, Хургади, Марса Алам з домашніми рифами для щоденного спостереження за підводним світом, такий фільтр є в пошуковій системі турагенції АНЕКС Тур.

Топові місця для снорклінгу та дайвінгу в Єгипті восени:

  1. Дахаб, район Блакитної Діри;
  2. Шарм ель Шейх, бухта Набк, Шаркс Бей, Хадаба, заповідник Рас Мохаммед;
  3. Марса Алам – коралові рифи вздовж узбережжя, заповідник Абу Дабаб, риф Ельфінстоун;
  4. Ель Гуна – затоплені кораблі у лагуні;
  5. Хургада - острів Гіфтун, Банановий Риф, Райські острови, коралові сади Ель Сомайя, що затонув корабель в Ель Міне, риф Ель Фанадір.

Сім'ям з маленькими дітьми зручно відпочивати на широких піщаних пляжах з пологим входом у воду в Наама Бей, Сафага, Сахл Хашиш.

Популярні джип-тури у пустелю, вечері у бедуїнів та зустріч світанку на горі Сінай. Вночі у пустелі холодно, варто захопити куртку.

У другій половині осені туристичний потік до головних пам'яток Єгипту різко зростає. Додайте до плану відпустки в Єгипті восени щонайменше одну екскурсію до пам'ятників фараонів.

Чим пригощає Єгипет восени:

  • вересень – найширший асортимент фруктів, солодкі персики, гуава, виноград, груші, дині, кавуни;
  • жовтень – стиглі гранати, фізаліс, гуава, фініки та найпотужніший антиканцероген ешта, за смаком нагадує мікс полуниці з ківі;
  • листопад – сезон королівських манго за кумедними цінами, гуави, фініків, ешти, великої полуниці.

Свята Єгипту восени

На початку осені відзначають день народження пророка Мухаммеда (дата постійно зміщується згідно з місячним ісламським календарем). 6 жовтня Єгипет святкує День Армії на честь форсування Суецького каналу 1973 року.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber