Тури в Єгипет з Клуж Напоки

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Клуж Напоки 2024 ❤️ відпустка у форматі все включено

Єгипет з Клуж Напока

Гарячі путівки в Єгипет з Клуж Напоки 2024 ❤️ відпустка у форматі все включено

Після сніданку з видом на Червоне море туристи без поспіху вирушають до басейнів та пляжів єгипетських готелів, до СПА-центрів, аквапарків, на екскурсії та шопінг. Відпочинок у форматі все включено до Єгипту з вильотом з аеропорту Клуж Напока гарантує висококласний сервіс, якісне харчування, доступність басейнів та спортивних комплексів готелів, цікаву денну та вечірню анімацію. Гарячі тури в Єгипет реально купити на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Як дістатися до аеропорту Клуж-Напока для вильоту в Єгипет

Найзручніший спосіб доїхати з українських обласних центрів до румунського міста Клуж Напока – регулярні автобусні рейси, пошук попутників на онлайн-агрегаторах або власне авто. Відстань від центру міста до аеропорту Клуж-Напока з міжнародним терміналом лише 7 км, зручно доїхати автобусом №5 чи таксі.

На які курорти Єгипту реально вирушити з аеропорту Клуж Напока

Програма польотів постійно розширюється. У Єгипті три базові аеропорти приймають регулярні та чартерні тури для відпочинку на Червоному морі:

  1. Хургада, довжина побережжя від Ель Гуни до Бур Сафаги 89 км. Курорти з готелями різної категорії, торговими центрами, аквапарками, яхт-клубами. Переважно піщані пляжі.
  2. Марса Алам, туристи вирушають до готелів Ель Кусейр і Марса Алам уздовж красивого узбережжя з живими кораловими рифами.
  3. Шарм ель шейх. Курорти розтягнулися на 280 км від Шарм ель Майї до Таби. Легко знайти бухти без вітру, з кораловими рифами, піщаними пляжами. Максимальна концентрація розваг в Шарм-ель-Шейху, готелі розташовані на відстані від 1 до 12 км від аеропорту.

Яке узбережжя Єгипту вибрати для відпустки з вильотом з Клуж-Напока

  • Погода. Температура води в Червоному морі стабільно вища за +24°С. Середньорічна температура повітря в Хургаді +24,6°С, діапазон від +19 до +40°С. На узбережжі Марса Алам на 1-2 градуси тепліше. Шарм ель Шейх з особливим мікрокліматом, на 2-3 градуси прохолодніше влітку, взимку від +21°С.
  • Готелі. На всіх курортах Єгипту знайдете путівки з вильотом з Клуж-Напоки в бюджетні готелі, все включено середньої цінової категорії і фешенебельні резорти з великою територією, гольф-полями, казино, аквапарками.
  • Вечірні прогулянки. Приємно ввечері прогулятися поблизу Хургада Марини, містками Ель Гуни, набережною Сахл Хашиш та Ель Кусейра. В Шарм ель Шейху найпопулярніші місця для вечірніх прогулянок: променад Наама Бей, площею Сохо біля бухти Шаркс Бей, Олд Мркет поряд з бухтою Шарм ель Майя.

Зверніть увагу на путівки в Єгипет з Клуж Напока в готелі 4-5 * однієї мережі, які розташовані поруч: туристи можуть гуляти по всій території комплексів Domina, Albatros, Jaz, Novotel.
Перед покупкою туру в Єгипет із Клуж Напока рекомендуємо вивчити на карті розташування головних єгипетських пам'яток. До храмів Карнака найближче їхати з Сафаги, до Абу-Сімбела – з Марса-Алам, на гору Сінай – з Нувейби, до Каїра – з Ель Гуни.

Гарячі тури до Єгипту з Клуж Напока

Щоб першими отримати інформацію про найвигідніші ціни пакетних турів на море в Єгипет з Клуж-Напока, необхідно заповнити онлайн заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber