Тури в Єгипет навесні

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет весною 2024 ❤️ ендорфіни та вітаміни

Єгипет навесні

Гарячі путівки в Єгипет весною 2024 ❤️ ендорфіни та вітаміни

Перші дні на відпочинку в Єгипті весною українські туристи ходять трохи приголомшені: настільки сильний контраст між сірістю півночі і яскравими фарбами півдня. Вітамін D та гормони щастя швидко відновлюють сили після зими. Побачити літо на 2-3 місяці раніше просто: достатньо купити онлайн тур до Єгипту навесні на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Відпочинок в Єгипті: клімат навесні

Сонячна активність збільшується, повітря прогрівається, вода у Червоному морі протягом доби від +24°С у березні до +27°С у травні. Весна в Єгипті нагадує наше літо. На початку весни в Єгипті зручно відпочивати з маленькими дітьми; поїздки безпечні для гіпертоніків та людей з проблемами серцево-судинної системи.

Середня нічна/денна температура повітря весною на пляжних курортах Єгипту:

  Березень Квітень Травень
Хургада +20°С / +26°С +24°С / +29°С +24°С / +32°С
Марса Алам +21°С / +27°С +25°С / +30°С +24°С / +32°С
Шарм ель Шейх +20°С / +25°С +24°С / +28°С +24°С / +31°С

Відпустку навесні у Єгипті обирають любителі плавання та пляжного відпочинку: світловий день збільшується, пляжі закривають пізніше: у березні після 18.00, у травні після 18.30.

Різниця температур вночі та вдень біля моря пізньої весни в Єгипті майже непомітна. Для поїздок до пустелі варто захопити куртку з капюшоном. Ближче до травня шанувальники снорклінгу одягають футболки, щоб захистити шкіру від сонця під час плавання. Креми із високим UF-фільтром потрібні.

Весна в Єгипті: вітер бога Сета

На весну в Єгипті припадають описані ще в єгипетській міфології 50 днів сухого гарячого вітру хамсина з пустелі; в цей час екскурсії до пустелі стають справжнім екстримом. Гарячі тури до Єгипту в цей час на 15-20% дешевші. Прибережні райони піщані бурі відвідують дуже рідко, готелі, ринки та торгові центри працюють у звичайному режимі.

Безвітряні бухти навесні в Єгипті:

  • Хургада - Макаді Бей, курорт Ель Гуна;
  • Шарм ель Шейх - Наама Бей, Шарм ель Майя, Шаркс Бей, Рас умм ель Сід;
  • Марса Алам - окремі готелі з пляжами в лагунах, легко знайти на онлайн-карті.

На решті пляжів Єгипту навесні готелі все включено встановлюють вітрозахисні ширми.

Тури в Єгипет весною: чим зайнятися та поласувати

Екскурсійна програма Єгипту незмінна, до початку хамсина туристи виправляються оглядати скарби давньоєгипетської цивілізації в Каїрі, Луксорі, Долині Царів, Абу-Сімбелі.

Незалежно від вітру ваблять коралові сади Червоного моря в заповіднику Рас Мохаммед, Дахабе, біля рифів Рас Діша, Фанадір, на Кам'яному пляжі та в Марса-Алам. Популярні морські прогулянки на яхті, поїздки на човнах з прозорим дном, кайтсерфінг та віндсерфінг.

Чим пригощають готелі все включено навесні в Єгипті:

  1. березень – полуниця, зелений та фіолетовий інжир, грейпфрути, гуава;
  2. у квітні стартує сезон ківі та місцевих кавунів – солодких та майже без насіння;
  3. травень – дозріває найпопулярніший єгипетський сорт кавунів гіза, багато абрикосів, персиків, яблук, мушмули.

До початку Рамадану єгипетські торгові центри влаштовують весняні розпродажі, є шанс купити якісний трикотаж, рушники та постільну білизну з бавовни за вигідними цінами.

Свята Єгипту навесні

У сезоні 2024-2025 на весняні місяці припадає Рамадан: час суворого посту, який ніяк не відбивається на системі харчування та доступності алкоголю в єгипетських готелях. Закінчення посту Ід аль Фітр мусульмани святкують три дні, в Єгипті пригощають солодощами, національними стравами з м'яса та риби. Перше травня – День праці, вихідний.

Курорти Єгипту організують для туристів локальні весняні фестивалі в Ель Гуні, Сахл Хашиш, концерти на площі Сохо та Хургада Марині.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber