Тури в Єгипет з Чернівців

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Чернівців 2024 ❤️ ANEX Tour

Єгипет з Чернівців

Гарячі путівки в Єгипет з Чернівців 2024 ❤️ ANEX Tour

Найбільший в Єгипті аквапарк у Макаді Бей, площа Сохо, гольф-клуб в Ель Гуні, дайвінг в Блакитній дірі Дахаба чи плавання з дюгонями в Марса Алам? Настав час матеріалізувати плани на відпустку в Єгипті з Чернівців. Онлайн система пошуку турів в Єгипет туристичної агенції ANEX Tour: найкращі путівки з актуальними цінами в режимі 24/7.

Пошук туру в Єгипет з Чернівців: старт

В онлайн пошуку знайдіть Єгипет, вкажіть зручний аеропорт і дати вильоту, тривалість відпустки, кількість туристів. Тур до Єгипту з Чернівців для одного туриста дорожчий за перерахунок на одного туриста в путівці на двох: оплачується цілий номер.

Ціна путівки до Єгипту з Чернівців: порівнюємо

У вартість пакетного туру на сайті турагенції АНЕКС Тур входить:

  1. оплата авіаквитків в Єгипет та назад з багажем до 15 кг та ручною поклажею до 5 кг;
  2. трансфер з аеропорту Єгипту до готелю та назад;
  3. проживання та харчування в готелі, використання інфраструктури готелю;
  4. обов'язкове туристичне страхування для кожного туриста.

У ціну путівок в Єгипет з Чернівців не включено особистих витрат туриста на відпочинку, екскурсії, проїзд до аеропорту в Україні, Польщі, Молдові.

Пошукова система турагенції АНЕКС Тур автоматично сортує тури за ціною. Можна вручну встановити діапазон ціни путівок для швидкого пошуку.

Важливо! Під час перегляду туру система пропонує альтернативні варіанти на сусідні дати з різною тривалістю відпочинку. Легко знайти найвигіднішу ціну на відпочинок в Єгипті з Чернівців.

Тури в Єгипет з Чернівців: порівнюємо курорти

Українські та європейські туристи прилітають на відпочинок в Єгипет до трьох основних аеропортів: Шарм ель Шейх, Хургада, Марса Алам. Далі туристів розвозять до готелів на узбережжі Червоного моря. Чим Ель Гуна відрізняється від Саха Хашіш, Дахаб від Сафаги - читайте в описі курортів Єгипту на нашому сайті.

Наші менеджери підкажуть курорт сім'ям з дітьми, для дайвінгу, знайомства з пірамідами Гізи, Каїрським музеєм, храмами Абу-Сімбел та Луксор, горою Сінай.

Путівки в Єгипет з Чернівців: порівнюємо готелі

Система пошуку турагенції АНЕКС Тур пропонує актуальний опис єгипетських готелів – рік побудови/реновації, кількість басейнів, ресторанів, тип пляжу, Wi Fi, відгуки туристів. Оцінити готель, територію, пляж, номери допомагають фотографії. Онлайн-карта вказує точне розташування комплексу.

Ліворуч на екрані система найпопулярніших пошукових фільтрів. За один клік легко знайти тури в Єгипет з Чернівців до готелю з кораловим рифом, піщаним пляжем, безвітряною бухтою, з аквапарком, дитячим меню в ресторані.

Система замовлення дозволяє купити онлайн стандартний пакетний або гарячий тур в Єгипет з Чернівців - без візиту до офісу, швидко та просто. Менеджери турагенції АНЕКС Тур до бронювання уточнюють категорію номера, особливі побажання туристів.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber