Тури в Єгипет з Кривого Рогу

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі тури в Єгипет з Кривого Рогу 2024 ❤️ правила покупки путівки онлайн

Єгипет з Кривого Рогу

Гарячі тури в Єгипет з Кривого Рогу 2024 ❤️ правила покупки путівки онлайн

Абсолютна більшість туристів після першого відвідування Єгипту мріє знову побувати на пляжі біля чудового Червоного моря, відчути екзотичну атмосферу вічного свята та неймовірну гордість єгиптян за свою тисячолітню історію. Виконуйте наші поради, щоб купити онлайн тур до Єгипту з Кривого Рогу з точним потраплянням у свій формат відпустки.

Відпочинок в Єгипті з Кривого Рогу для огляду визначних пам'яток

Знайдіть пару хвилин часу, щоб оцінити віддаленість курорту від програми екскурсій.

Найкращі курорти Єгипту для екскурсій до історичних пам'яток:

  1. Ель-Гуна найближче до Каїрських музеїв та пірамід Гізи;
  2. Сафага та Ель Кусейр – найкоротший шлях до Луксора та Карнака, в Долину Царів, до храму Хатшепсут;
  3. Марса-Алам поблизу храму Абу-Сімбел, острова Філе;
  4. Таба – короткий переїзд до Ізраїлю (Єрусалим) та Йорданії (Петра);
  5. Шарм-ель Шейх, Нувейба – гора Сінай, поїздка до Каїру підземним тунелем під Синайською протокою.

Альтернативний варіант: круїз на теплоході Нілом – 4-8 ночей, всі пам'ятки в одному турі. Туристи купують тур у недорогий готель або комбінують круїз та 7-10 днів відпочинку біля моря.

Єгипет з Кривого Рогу для відпочинку на морі та дайвінгу

Дайв-центри працюють на всіх курортах Єгипту. Найкращі дайв-споти – Блакитна діра в Дахабі, кораловий світ заповідника Рас Мохаммед у Шарм ель Шейху, купання з дюгонями у Марса Алам, затоплені кораблі в Ель Гуні.

Морські прогулянки та катання на яхтах пропонують туристам усіх готелів. Включіть у план поїздки візит на райські острови Єгипту – Утопію, Прадайз, Помаранчевий, Гіфтун з обладнаними відпочинковими зонами, фотозонами.

Вибір готелю для пляжного відпочинку залежить від віку та вміння плавати. Піщані пляжі з пологим входом у воду: Хургада, Сафага, Сахл Хашиш, бухта Наама-бей у Шарм ель Шейху. Стаціонарні понтони та чудовий снорклінг – Шаркс Бей, Набк, Рас Ум Ель Сід.

Відпустка в Єгипті з Кривого Рогу – критерії оцінки готелю

Безпека туристів забезпечена усім курортних зонах Єгипту. У турах з Кривого Рогу до Єгипту вибирайте готель на свій смак: сімейні з басейнами та аквапарками або спокійні 16+.

Територія. Чим більше та ближче до пляжу – тим краще. Дітям важливий басейн для інфантів та дитячий майданчик під навісами від сонця. Літнім туристам найкраща рівна територія без сходів або готелі з ескалаторами та ліфтом на пляж.

Харчування. Не ризикуйте, вибирайте готелі все включено або ультра все включено (імпортний алкоголь, міні-бар у номері, морозиво, снеки, ланч-бокси замість сніданку при ранньому вильоті чи екскурсії). Чудово, якщо шведський стіл в обід як додатковий варіант пропонують у барі на пляжі – туристам подобається.

Номер. Категорії номерів відрізняються площею та комплектацією, від цього залежить ціна путівки до Єгипту з Кривого Рогу. Порадьтеся з нашими менеджерами.

Гарячі путівки в Єгипет з Кривого Рогу – як вибрати найвигідніші

Автоматична система пошуку турагенції АНЕКС Тур пропонує кілька путівок до Єгипту з Кривого Рогу на вибір – відрізняються дні вильоту та кількість ночей. Гарячі тури зазвичай на початку списку з фільтром за ціною. Під запит менеджери залишають персональний список найвигідніших путівок до найкращих готелів Єгипту.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber