Тури в Єгипет з Вільнюса

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет з Вільнюса 2024 ❤️ прямі перельоти на курорти Червоного моря

Єгипет з Вільнюса

Гарячі путівки в Єгипет з Вільнюса 2024 ❤️ прямі перельоти на курорти Червоного моря

Піраміди чи круїз Нілом? Сезон манго в листопаді чи морська вода з температурою +26°С в березні? Райські острови поблизу Хургади, коралові сади Марса Алам або заповідник Рас-Мохаммед з тисячами видів морських мешканців? Персональний підбір гарячого туру до Єгипту з Вільнюса допоможе зробити найкращий вибір для відпустки на Червоному морі цього сезону.

Тури в Єгипет з Вільнюса можна купити онлайн

Візит до офісу турагенції АНЕКС тур не буде потрібний, всі переговори, погодження, оплата та оформлення документів виключно в дистанційному режимі.

Після оплати путівок турагенція АНЕКС Тур відправляє клієнтам підготовлені до друку документи у pdf-форматі:

  1. авіаквитки на чартерний рейс Вільнюс-Єгипет та назад;
  2. ваучери на груповий трансфер у готелі на території Єгипту після прильоту в аеропорти Хургади, Шарм-ель-Шейха, Марса Алам;
  3. ваучери на розміщення в готелі із зазначенням курорту, готелю, категорії номера та типу харчування;
  4. страховий поліс, обов'язкове туристичне страхування.

Попереднє отримання візи для відпустки в Єгипет до 90 днів не потрібне. В аеропортах Єгипту туристи з Вільнюса самостійно купують візу, ціна 25$. Якщо немає планів відвідувати Синайський півострів, можна не оплачувати візу до Шарм-ель-Шейха.

Найкращі сезони для відпустки в Єгипті з Вільнюса

  • Високий сезон відпочинку в Єгипті стартує в жовтні і триває до березня-квітня, доки не з'явився сильний вітер хамсин. Червоне море не охолоджується нижче 24°С, температура повітря вдень дозволяє відпочивати на пляжах, відвідувати Царську Долину, храми Луксора та Карнаку, Каїр та плато Гізи з пірамідами.
  • Час хамсина в Єгипті туристи з Вільнюса проводять у завітних бухтах Шарм ель Шейха: Шарм ель Майя, Наама Бей, Шаркс Бей, Рас-Умм-Сід. На решті пляжів готелі встановлюють спеціальні екрани проти вітру.
  • Різдво та Новий Рік VIP-туристи з Вільнюса проводять в готелях все включено Єгипту з особливим комфортом: басейни з підігрівом, бухти без вітру, святкові програми з концертами зірок, тренінги з йоги, ретрит-семінари, курси серфінгу та дайвінгу.
  • Літній сезон в Єгипті гарантує найнижчі ціни на тури з Вільнюса в готелі все включено. Рекомендуємо вибирати комплекси із великою територією на першій лінії від моря. На фотографіях у картці туру можна оцінити - які парасольки на пляжі, чи навіси від сонця в ресторанах і над дитячими басейнами.

Як відпочити з дітьми в Єгипті з вильотом з Вільнюса

Прямий переліт триває 4-4,5 години, після приземлення та проходження паспортного контролю туристів доставляють до готелів на комфортабельних автобусах з кондиціонерами. Рекомендуємо вибирати готелі в піщаних бухтах, з басейнами, аквапарками, дитячим меню в ресторані та дитячим клубом. Всі ці фільтри є на онлайн-каталозі турів в Єгипет з Вільнюса на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Персональний підбір туру та гарячі путівки в Єгипет з Вільнюса замовляйте в менеджерів турагенції АНЕКС Тур

Знаємо – які готелі пройшли реновацію, де найвищі рейтинги, немає вітру, чудове харчування, гольф-клуби та дайвінг школи. Під замовлення складемо список гарячих турів до Єгипту з Вільнюса за цінами на 10-30% дешевше стандарту.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber