Тури в Єгипет на квітень

+3 дні

Курорти Єгипта

Гарячі путівки в Єгипет на квітень 2024 ❤️ комфортне міжсезоння

Єгипет на квітень

Гарячі путівки в Єгипет на квітень 2024 ❤️ комфортне міжсезоння

Червоне море ідеальне для купання, вода в аквапарках прогрілася, світловий день стає довшим. Турагенція ANEX Tour пропонує вигідні путівки на відпустку в квітні в безвітряних бухтах Єгипту.

Клімат курортного Єгипту в квітні

Середньодобова температура підвищується, вночі мінімум +15 °C, вдень повітря прогрівається до +31. Квітень – сезон пустельного вітру хамсин, він із південного заходу приносить на східне африканське узбережжя гаряче повітря, нерідко створює піщані бурі. Синайський півострів захищений горами, тут вітер слабкіший або відсутній повністю.

Погода в квітні на курортах Єгипту

  температура повітря, °С температура води, °С дощ, дні
Хургада +24-29 +23 0,1
Шарм-ель-Шейх +24-28 +23 0,1

Що взяти із собою в відпустку в квітневому Єгипті

Врахуйте різницю температур в Україні та на Червоному морі, підготуйте сумку для демісезонних курток та взуття. В готелях дрес-код демократичний: сарафани, шорти, футболки. Чим далі йти від пляжу до номера в готелі, тим важливіше капелюх і крем з UF -захистом. Тур на відпочинок в Єгипті в апелі часто включає відвідування ресторану a la carte. Проведіть вечір у вбранні з літньої круїзної колекції: довгі штани в чоловіків, ошатні сукні дам. І елегантний кардиган для прохолодної єгипетської ночі.

Відпочинок в Єгипті в квітні: що подивитися, чим зайнятися

Квітень – період міжсезоння, зимовий потік фрілансерів та пенсіонерів на тривалому відпочинку вичерпується, в тих, хто купив тур до Єгипту на квітень, є шанс побачити пам'ятки країни без черг та сотень туристів.

Квітень в Єгипті: фестивалі та свята

  1. 25 квітня пишно відзначається день визволення Синаю, готелі Шарм-ель-Шейха, Дахаба та Таби влаштовують гала-вечері та вечірні шоу;
  2. з коптським Великоднем збігається Свято Весни Shom En Nisim - офіційний вихідний, день пікніків, туристів пригощають "фешик" - солоною кефаллю;
  3. якщо на квітень випадають дні Рамадану, на території готелів система харчування та розваг без змін.

Гарячі тури до Єгипту на квітень: популярні курорти

Піковий попит зміщується на Синайський півострів: готелі Шарм-ель-Шейха в безвітряних бухтах Наама-Бей, Шарм-ель-Майя, Рас Умм Сід. Захищені від вітру улюбленці дайверів Таба та Дахаб. В Хургаді досвідчені туристи обирають бухту Макаді.

Топові екскурсії квітня в Єгипті

Відвідування гори Сінай в свято гарантує море емоцій. Цікаві великодні служби в коптських храмах. У топі польоти на повітряній кулі над Долиною Царів: не спекотно, й немає ризику застудитися. Запам'ятається фотосафарі в заповіднику Ваді ель Гемаль: стада диких верблюдів, піщані дюни, смарагдові копальні Клеопатри.

Чим пригощає Єгипет в квітні

  • освіжають холодні кавуни нового врожаю;
  • солодка канталупа, або мускусна диня;
  • соковиті червоні сливи.

Як вибрати готель Єгипту для відпочинку в квітні

  1. сформулюйте менеджерам турагенції ANEX Tour цілі відпустки; підберемо готель з релакс-басейном, щоденними турами до коралових рифів, поблизу Луксора чи найбільших аквапарків;
  2. ціни на відпочинок в бухтах з вітром нижчі, готелі захищають туристів терасами та екранами;
  3. можна сміливо брати путівки до готелів на другій-третій лінії, прогулянка від моря не загрожує сонячним ударом.

Відпочинок в Єгипті в квітні – це український червень: лагідне сонце, в міру прохолодні вечори, комфортні екскурсії та шопінг. Рекомендуємо за 2-3 місяці до відпустки купити онлайн тур на відпочинок в квітні в топових готелях Єгипту, інакше місць може не бути.

Тури в Єгипет з інших міст та країн

Тури в Єгипет по місяцям

TelegramViber