Тури в Албанію 2022: європейська екзотика!

Албанія – це дивовижна і не дуже популярна серед туристів країна. Це пов’язано, перш за все, з її непростою історією, складним режимом, різноманітними застереженнями і навіть пережитками. Але, тур в Албанію точно запам’ятається кожному. Адже за ширмою незвіданої європейської, але при цьому мусульманської країни, ховається дивовижна перлина, яка готова подарувати масу радості, нового і цікавого!

У чому особливість відпочинку в Албанії?

  • Албанія – країна, яка знаходиться на півдні Європи, на Балканському півострові. Її омивають води Адріатичного і Іонічного морів. Велика частина країни вкрита лісами, зайнята горами та пагорбами. Сусідами Албанії є Італія, Сербія, Чорногорія, Північна Македонія та Греція.
  • Клімат середземноморський, в деяких регіонах континентальний. Загалом, тут м’яка зима і тепле літо. Сезон триває з кінця весни до початку вересня. Але деякі туристи приїжджають сюди і в квітні, а також в жовтні.
  • Для багатьох Албанія – це абсолютно незвідана територія. Зараз – це яскрава, зелена балканська країна, яка з усіх сил хоче стати частиною Європи, не тільки територіально, а й ментально. Хоча тут більшість мусульман, але релігія дуже «європейська», дівчата не носять хіджаб, жінки і чоловіки можуть сидіти поруч в кафе, всюди рівноправність.

Але, все одно, минуле нагадує про себе. Адже це єдина країна в світі, яка усипана бункерами. Всі вони були побудовані за часів правління диктатора Енвера Ходжі. Він дуже боявся, що на Албанію почнуть нападати різні країни і тому побудував безліч бункерів різних розмірів. Розрахунок був простий: один бункер на 4 людини. В результаті до 1985 року (до смерті тирана) вся країна була, немов зірками усипана кам’яними, потворними бункерами. Тільки з 2012 року їх почали демонтувати або перетворювати на склади або щось потрібне для людей. До речі, незважаючи на світову ізоляцію, постійні спалахи тиранського гніву і очікування війну, на Албанію так і ніхто і не напав.

Ця країна для всіх нас – величезна загадка. Адже багато років вона була закритою. Сьогодні – це прекрасне місце, дуже екологічне, але небагате. І при цьому, туристи вже почали їхати сюди, так як місцеві поки не розбещені відвідинами і дуже автентичні. Тому путівка в Албанію з АНЕКС Тур буде дивовижною. Адже це мікс – сучасного ісламу, відгуків радянського минулого і яскравості Європи, її вільних поглядів. Як це все вживається в крихітній країні? Ви будете здивовані!

Що подивитися в Албанії?

Найбільше місто – це столиця Тирана, далі йде Дуррес – він розташований на узбережжі Адріатичного моря. Більшість туристів їдуть в міста, щоб перейнятися духом минулого, причому в основному недавнього. Адже все-таки деякі пам’ятники соцреалізму ще залишилися. Наприклад, панно «Shqiptarët», яке можна побачити на фасаді Національного історичного музею.

Але відпочинок в Албанії – це і рай для тих, хто шукає спокій, зелений і недорогий відпочинок, морський бриз. Тут є багато готелів, навіть елітних (знаходяться в центрі Тирани), хоча і ті, що розташовані на узбережжі, цілком непогані.

Якщо ви хочете відпочити від метушні, міського шуму, великого міста, вам слід відвідати природні пам’ятки Албанії. Їх реально дуже багато. І головною є гори – Північно-Албанські Альпи, Кораб, Пінд, Керавнійські. Чисте повітря, традиції місцевих жителів, смачна автентична їжа – що може бути краще?

Звичайно ж, не забувайте, що в Албанії, куди можна з легкістю дістатися разом з АНЕКС Тур, є дивовижні озера. Їх потрібно побачити кожному. Озеро Шкодер є одним з найбільших в Європі, і більша його частина знаходиться саме в Албанії. Також є і Охридське озеро, яке за даними дослідників, є одним з найстаріших у світі. Цікаво і те, що завдяки особливостям клімату, ці озера мають незвичайну флору і фауну. Охридське озеро знаходиться під захистом ЮНЕСКО,

До речі, якщо ви любите унікальних тварин або рослини, вам саме місце купити тури сюди. Адже тут 14 національних парків і 786 територій під охороною, що для маленької країни дуже багато. Це реально самобутня, дивовижна країна.

Ціни на тури в Албанію з Києва

ВльораДурресДхерміКсамільСаранда

Тирана

від 17708 грн

від 13730 грнвід 20974 грнвід 18242 грнвід 18405 грн

від 26343 грн

* вартість вказана для двох на 7 ночей, в готелі 4-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

Поради туристам

  1. Під час туру в Албанію можна ввозити особисті речі, а також домашніх улюбленців, у яких є ветеринарний паспорт, мікрочіп і довідка про те, що тварину щеплено.
  2. Всі міжнародні рейси прибувають в аеропорт імені матері Терези біля Тирани.
  3. Подорожувати між містами країни можна автобусами, але у них немає розкладу. Тому питайте у місцевих, а квиток будете купувати в салоні. До речі, їхати по Албанії довго: рельєф специфічний і швидкість зазвичай становить 40 км / год. Можна орендувати авто, маючи міжнародні права, але зробити це можна поки в великих містах.

Албанія – зелена і світла відпочинок тут запам’ятатися надовго і подарує масу приємних емоцій.