Тури в Хорватію восени

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію восени 2024 ❤️ відпустка на морі в ритмі адажіо

Хорватія восени

Гарячі путівки в Хорватію восени 2024 ❤️ відпустка на морі в ритмі адажіо

Шарм осінньої Хорватії не в змозі передати фотографії та відео: абсолютно прозоре повітря, синє море, хвойний аромат та неймовірне відчуття безтурботності. Бажаєте відпочити в Хорватії? На сайті турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн пакетні пропозиції від найбільших туроператорів країни та забронювати готель на курортах Хорватії восени за програмою «тільки проживання».

Погода на курортах - відпочинок в Хорватії на осінь

 • На узбережжі Адріатичного моря в Хорватії восени температура повітря поступово знижується з +25-28°С до +10-14°С, на пляжах першої половини осені абсолютно комфортно. Море остигає довго, температура води восени в Хорватії повільно знижується з +22-23°С до 16-17°С, тільки в другій половині осені є сенс шукати путівки в готелі все включено з критими басейнами.
 • Ймовірність опадів на курортах Хорватії восени близько 30%, частіше дощі йдуть на північному узбережжі - Рієка, Істрія. Швидкість вітру вища на півдні, до 15 км/год, особливо на ділянках, не прикритих горами та островами.

Який період осені в Хорватії ідеальний для відпустки

Все залежить від настрою та улюбленого формату відпустки. Вересень – найкращий час для відпочинку на пляжах, дайвінгу та морських прогулянок. Друга половина осені в Хорватії перетворює узбережжя та національні природні парки на унікальну палітру осінніх фарб – від яскраво-жовтого та помаранчевого до багрянця та пурпуру. Вечеря в ресторані Дубровника, прогулянка Сплітом, набережна Пули або Плітвіцькі озера – скрізь знайдуться чудові фотолокації, місця для релаксу та психологічного перезавантаження.

Кращі місця Хорватії для відпочинку восени:

 1. Загреб. Восени розпочинають роботу нічні клуби, проходять вернісажі та театральні прем'єри.
 2. Дубровник. "Свобода не продається за все золото світу" – девіз фортеці Св. Лаврентія символізує незалежний дух міста з чудовою середньовічною архітектурою.
 3. Рієка. Місто-порт дивує особливим шармом австро-угорських архітектурних традицій.
 4. Пула. Восени особливо приємно прогулятися грандіозною Ареною.
 5. Задар. Античність та сучасність злилися в єдиний творчий простір, помилуйтеся на експонати Музею античного скла та Скарбниці, візантійську елегантність ротонди св. Доната та Морський орган.
 6. Спліт. Включіть в плани на відпустку восени в Хорватії відвідування Палацу Діоклетіана – чудовий приклад симбіозу античної архітектури та сучасних технологій.

Фестивалі та свята Хорватії восени

 • 8 жовтня країна відзначає День незалежності: традиційні паради, концерти, феєрверки.
 • 18 жовтня в Хорватії вшановують пам'ять жертв Вітчизняної війни.
 • Музичний фестиваль пізнього літа в Дубровнику.
 • Visualia – грандіозний фестиваль музики та світла в Пулі: вечорами міський ландшафт розцвічують десятки авторських світлових інсталяцій, найефектніші на тлі Амфітеатру та Порту; драйву події додає нічні перегони.
 • Фестиваль ляльок в Загребі.

Щороку на курортах Хорватії восени відбуваються свято врожаю, презентації продукції місцевих виноробів, виробників м'ясних делікатесів та кондитерів. Наприкінці листопада в Загребі починає працювати один з найкрасивіших різдвяних ярмарків Європи.

Гарячі тури в Хорватію восени на морі

Ціна путівок в готелі все включено Хорватії восени знижується щотижня. Щоб додатково заощадити до 15% вартості туру в Хорватію восени, просимо заздалегідь залишити заявку команді турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber