Тури в Хорватію на вересень

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію на вересень 2024 ❤️ романтика та драйв на відпочинку з ANEX Tour

Хорватія на вересень

Гарячі путівки в Хорватію на вересень 2024 ❤️ романтика та драйв на відпочинку з ANEX Tour

Людей на пляжах щодня все менше, море тепле, вся туристична інфраструктура працює на сто відсотків, ціни в готелях все включено і недорогих міських готелях знизилися. Вересень в Хорватії – час спокійного відпочинку романтиків, активних експедицій досвідчених туристів, морських пригод та драйву справжніх тусовщиків. Купити онлайн путівки на відпочинок в Хорватії за найвигіднішими цінами зможете на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Погода на курортах Хорватії - відпустка на морі у вересні

Максимально сприятливий період для відпочинку на морі людям із серцево-судинними захворюваннями: діапазон температури повітря вдень у вересні в Хорватії +24-28°С, вночі прохолодніше на 5-6 градусів. Ризик хмарності до 30%, опадів до 20%, швидкість вітру 12,5 км/год. Туристи оцінюють погоду Хорватії у вересні як суху та комфортну. Температура води у вересні в Хорватії +23°С тримається весь місяць.

На яких курортах Хорватії можна купатися у вересні

На півострові Істрія в піщаних бухтах зручно купатися весь вересень. Найтепліше море в Хорватії у вересні на островах Хвар та Коміжа. Довгий купальний сезон в Середній та Південній Далмації: сміливо купуйте путівки в готелі поблизу Дубровника та Спліту.

Вересень в Хорватії: чим зайнятися під час відпустки

Оксамитовий сезон вересня в Хорватії більшість туристів вважають за краще проводити біля моря. Купуйте квитки на пором до островів або на морську прогулянку з купанням у відкритому морі. У Хорватії у вересні можна взяти в ареду автомобіль і влаштувати авторський тур античними пам'ятниками, виноробнями, пляжами і найкрасивішими оглядовими майданчиками Хорватії.

Свята та фестивалі Хорватії на вересень

  1. Goulash Disko. Незвичайний формат фестивалю на віддаленому від традиційних туристичних маршрутів острові Віс. Гості дістаються катамаранами та поромами, щоб поринути в атмосферу вечірок у голлівудському стилі.
  2. Античні стіни Колізею та старовинні вулиці Пули розквітають яскравими фарбами під час фестивалю Visualia: 3D-технології, аудіовізуальні шоу транслюються з 21.00 до півночі.
  3. Десятки тисяч туристів приїжджають в хорватське місто Вараждин у вересні на Spancirfest з парадами, шоу на ходулях, цирковими виставами та концертами.
  4. Дні Діоклетіана в Спліті з парадами античних воїнів та реконструкціями гладіаторських боїв зазвичай відбуваються на початку вересня.
  5. Фестиваль піратів із карнавалом та частуваннями стартує в Задарі.

Вересень в Хорватії: чим поласувати

  • На ресторанах Хорватії часто подають головну святкову страву – Далмацьку паштицаду. Телятину після тривалого маринування обсмажують і тушкують із сухофруктами та вином, подають із картопляними галушками.
  • На острові Паг варто спробувати знамениту місцеву баранину: після випасу на місцевих пасовищах із пряними травами м'ясо набуває ніжного вершкового присмаку.

Персональні підбір туру та гарячі тури до Хорватії на вересень

Спліт чи Пула? Дубровник чи Шибеник? Допоможемо вибрати курорт та готель підлогу формат вашої ідеальної відпустки: готель все включено з басейнами та СПА, недорогий готель ближче до дайвінг-центру або фестивальних майданчиків, курорт з найактивнішим поромним сполученням між островами Хорватії. Вересень – час чудового відпочинку на Адріатичному морі, подаруйте собі ці емоції.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber