Тури в Хорватію з Полтави

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Полтави 2024 ❤️ казкова відпустка на Адріатиці

Хорватія з Полтави

Гарячі путівки в Хорватію з Полтави 2024 ❤️ казкова відпустка на Адріатиці

Грандіозні античні амфітеатри, бухти з білим піском, сотні відтінків синьої морської води, аромат сосен і приготовлених на грилі восьминогів: відпустка в Хорватії з Полтави запам'ятається безтурботними днями повноцінного відпочинку на морі. На сайті турагенції АНЕКС Тур купити онлайн путівки на море до Хорватії з Полтави можна для відпочинку в будь-якому форматі, від бюджетного до VIP.

Популярні види турів до Хорватії з Полтави

Бюджетний варіант – проїзд автобусом у груповому турі в Хорватію на море. За час подорожі туристи встигають відвідати транзитом кілька країн Східної Європи. Групи туристів із Полтави привозять на найпопулярніші курорти Хорватії.

Класичний пакетний тур з авіаперельотом із безпечних аеропортів. Ціна путівки в Хорватію з Полтави включає проживання в готелі, трансфер до Хорватії від аеропорту до готелю та назад, туристичну страховку. У картці туру до Хорватії з Полтави нашого онлайн-каталогу знайдете інформацію про те, чи входить в ціну путівки харчування, пляж, сейф.

Програма «Тільки проживання» в Хорватії із Полтави популярна у автовласників. Туристи самостійно добираються до готелю. Турагенція АНЕКС Тур пропонує путівки до рейтингових готелів Хорватії, туристи з Полтави отримують гарантію проживання у вибраному номері.

Як вибрати курорт в Хорватії туристам з Полтави

Берегова лінія континентальної та острівної частини Хорватії перевищує 4000 км. Переважають пляжі у скелях та галькові: абсолютно прозора вода, інстаграмні пейзажі.

Для відпочинку з дітьми вибирайте піщані пляжі:

  • в Медуліні, Цриквеніце;
  • поблизу Задара, Спліта, Шибеніка;
  • на островах Раб, Углян, Муртер, Корчул.

Перед вибором курорту врахуйте ландшафт, з дитячими візками зручніше відпочивати біля набережних Дубровника, Пореча, Пули, на Макарській Рів'єрі.

Популярні тури до міських готелів поблизу загальнодоступних пляжів з Блакитними прапорами, набережних, парків і торгових центрів. Допитлива публіка Полтави воліє готелі все включено Хорватії з басейнами, приватними пляжами, харчуванням «шведський стіл», цікавою анімацією.

Перед покупкою туру в Хорватію з Полтави врахуйте плани на відпустку. Під час літнього сезону на десятках пляжів відбуваються великі музичні фестивалі. Якщо хочете тиші, варто шукати путівки до готелів далеко від курортів з активною нічною програмою розваг.

Чим зайнятися в Хорватії туристам із Полтави

Популярні всі види морського відпочинку: прогулянки на катерах та яхтах, риболовля, круїзи островами, купання в відкритому морі. У топі екскурсії на Плітвіцькі озера, середньовічними містами Хорватії, знайомство з античними пам'ятниками. Включіть у програму відпочинку з дітьми в Хорватії із Полтави відвідування аквапарків Istralandia, Aquacolors, Dalmatia.

Персональний підбір путівок та тури в Хорватію з Полтави

Телефонуйте. Допоможемо вибрати найкращі готелі Спліту, Істрії, Шибеника, Макарської Рів'єри та інших приморських курортів Хорватії. Гарячі тури в Хорватію з Полтави заощаджують до 15% ціни путівки.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber