Тури в Хорватію з Запоріжжя

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію із Запоріжжя на море 2024 ❤️ розкішні курорти Адріатики

Хорватія з Запоріжжя

Гарячі путівки в Хорватію із Запоріжжя на море 2024 ❤️ розкішні курорти Адріатики

Понад 4,5 тисячі кілометрів берегової лінії, венеціанський шанс дивних міст, сучасний екстра-сервіс готелів все включено, грандіозні вечірки на пляжах, аквапарки, казкової краси природа. Відпочинок у Хорватії із Запоріжжя – це швидке перезавантаження, безліч позитивних вражень та відмінна відпустка біля моря.

Недорогі тури в Хорватію із Запоріжжя на сайті турагенції АНЕКС тур можна купити онлайн

Все просто: вибираєте оптимальний формат туру в Хорватію, оформляєте заявку, оплачуєте та отримаєте повний пакет документів для відпустки за кордоном: договір з турагенцією, ваучери на розміщення в готелі, квитки, поліс страхування. В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції путівок до Хорватії з Запоріжжя від різних туроператорів. Туристам легко порівняти ціни, готелі, умови відпочинку.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур уточнюють деталі подорожі, згідно з умовами туру спільно з туроператорами бронюють номери в готелях, квитки для проїзду. Забезпечуємо інформаційну підтримку туристів з моменту звернення до турагенції до повернення назад в Запоріжжя з Хорватії.

На які курорти континентальної Хорватії доступні тури з Запоріжжя?

 • Список курортів та готелів постійно розширюється. У топі Макарська Рів'єра, курортні міста на острові Істрія (Пула, Ровінь, Пореч, Опатія), курорти Далмації, Спліт, Шибеник, Задар, Дубровник. У кожного курорту широка прибережна смуга з різними пляжами, багато хто нагороджений Блакитним прапором.
 • Шанувальники пізнавальних екскурсій, хайкінгу, дайвінгу, яхтингу, гастротуризму віддають перевагу міським готелям зі сніданками. У сімей з дітьми та літніх туристів популярні путівки на пляжний відпочинок в готелі все включено з великою територією та власним пляжем. Такі комплекси часто віддалені від центральних курортних зон на 2-7 км.

Відпочинок в Хорватії із Запоріжжя на острови

У країни понад 1000 островів в Адріатичному морі, більшість безлюдні, частина входить до природних заповідників. 47 островів приймають туристів для відпочинку. Найпопулярніші курорти на островах:

 1. Корчула – великий піщаний пляж, виноробні, соснові ліси;
 2. Хвар - піщані пляжі, лавандові поля;
 3. Шолта - райське місце для шанувальників крафтової кухні;
 4. Брач – знаменитий пляж Златні Раг, вода смарагдового кольору;
 5. Млет – піщані пляжі, озера;
 6. Лошинь – найкраще місце для профілактики легеневих захворювань;
 7. Віс, тут знімали фільм "Мамма Міа";
 8. Раб відомий пляжами для натуристів;
 9. Паг, тут проводять музичні фестивалі.

Власникам путівок із Запоріжжя до Хорватії з проживанням в готелях на островах Адріатики гарантовано найчистіше море, кінематографічні краси пляжі, ліси, печери, рибальські села. Це інший вимір, до якого легко дістатися за кілька годин.

Персональний підбір туру в Хорватію із Запоріжжя

Під запит туристів складаємо індивідуальний список турів до Хорватії з Запоріжжя з урахуванням бюджету, типу пляжу, планів на відпустку.

Популярні два формати турів:

 1. Пакетні, в ціну входить проїзд, груповий трансфер в Хорватії, страховка, проживання, інколи харчування;
 2. «Тільки проживання» – бронюємо номер у рейтинговому готелі за вигідною ціною.

Раннє бронювання та гарячі тури до Хорватії із Запоріжжя

До 30% вартість путівки в Хорватію з Запоріжжя заощаджують туристи за програмами раннього бронювання. Гарячі тури вимагають швидкого ухвалення рішення – місця на регулярних та чартерних рейсах під час високого сезону швидко закінчуються.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber