Тури в Хорватію зі Львова

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію зі Львова 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Хорватія зі Львова

Гарячі путівки в Хорватію зі Львова 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Тут почуваєшся напрочуд комфортно – співуча хорватська мова зрозуміла українцям, море кришталево чисте, їжа смачна. Турагенція ANEX Tour підготувало найвигідніші тури в Хорватію зі Львова. Повне перезавантаження гарантоване!

Як вибрати курорт в Хорватії для відпустки зі Львова

Загальна довжина берегової лінії континентальної Хорватії та островів перевищує 4050 км. Тут є затишні куточки для натуристів, пляжі з Блакитним прапором, своя власна Венеція – місто Ровінь та десятки курортних містечок, заповнених готелями, ресторанами, екскурсійними бюро.

Топові курорти Хорватії в турах з виїздом зі Львова

  1. Дубровник і Спліт – класика європейської Рів'єри, найцікавіше Старе місто, кафе на вузьких вулицях, доглянуті пляжі;
  2. Істрія – просочений лікувальними фітонцидами півострів з італійським шармом, важкодоступними бухтами та затишними морськими купальнями для малюків. В Пулі є кілька піщаних пляжів;
  3. Опатія – бальнеологічний курорт з доведеною ефективністю та дванадцяти кілометровим променадом Lungo Mare;
  4. Макарська Рів'єра – оточені соснами широкі пляжі, прикриті від вітру гірськими вершинами Біоково.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур допоможуть обрати курорт для сім'ї з маленькими дітьми, оздоровлення, заняття дайвінгом, фотосесії на середньовічних вулицях.

Як купити онлайн путівку в Хорватію зі Львова

У пошуковій системі представлені тури з актуальними цінами в Хорватію зі Львова. Включено проживання, проїзд, трансфер до готелів, туристична страховка. Харчування вказано в описі туру. Після оплати туру ваучер, квитки та страховка надходять на електронну пошту. Документи потрібно просто надрукувати на принтері.

Важливо! Під час перегляду картки готелю програма автоматично пропонує альтернативні ціни на інші дні виїзду та тривалість відпустки. Дуже просто порівняти та купити онлайн найвигідніший гарячий тур в Хорватію зі Львова.

Як вибрати готель в Хорватії з виїздом зі Львова

Готелі все включено в Хорватії - рідкість, більшість готелів пропонують напівпансіон або сніданки. Комплексний сервіс зручний для прийому оздоровчих процедур, відпочинку з маленькими дітьми, релаксу на морі без доплати за шезлонги та парасольки. Вибрати в пошуковій системі турагенції АНЕКС Тур готелі включено Хорватії в турах зі Львова просто - є спеціальний фільтр.

Баланс пляжного та активного відпочинку гарантує проживання в готелях зі сніданками: туристи порівнюють пляжі Золотий Ріг та Локрум, вирушають в морські круїзи, на Плітвіцькі озера, водоспади Крка, острів Млет. Щовечора – нові гастрономічні відкриття: пршут, грегада, кулен, чорне різотто, броде, рабська торта.

В описі туру в Хорватію зі Львова вивчіть фотографії, список безкоштовних опцій готелю (сейф, пляжні рушники), реальні відгуки туристів. У Хорватії багато бетонних та кам'яних пляжів - віддайте перевагу готелю з басейном. Масштабована онлайн карта допомагає орієнтуватися на курорті: дорога до пляжу, пристані, променада.

Гарячі тури в Хорватію зі Львова

Інформація про гарячі путівки до Хорватії зі Львова публікується на сайті турагенції АНЕКС Тур на окремій сторінці, всі тури доступні в каталозі. Заздалегідь перевірте документи для виїзду за кордон дітей та дорослих.

Є питання про відпочинок в Хорватії з виїздом зі Львова?

Допоможемо знайти готель поблизу знаменитих фестивалів та дискотек, віллу для приватного відпочинку, номер в апарт-готелі для тривалого перебування на морі.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber