Тури в Хорватію на травень

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки на травень до Хорватії 2024 ❤️ міста, заповідники та гастротури

Хорватія на травень

Гарячі путівки на травень до Хорватії 2024 ❤️ міста, заповідники та гастротури

Країна тисячі островів, найкрасивіших пляжів та природних заповідників розпочинає високий пляжний сезон. Травень в Хорватії – час активного відпочинку в горах, пішохідних прогулянок середньовічними вулицями, першої засмаги на пляжах у скелях. На сайті турагенції АНЕКС Тур можна купити онлайн путівки на травень до Хорватії в пакетних турах та за програмою «тільки проживання».

Погода на курортах - тури в Хорватію в травні

В цей час у відпустці в Хорватії варто захопити куртку: вечорами прохолодно, до +16-20°С. Вдень повітря нагрівається до +23-25°С, небо переважно безхмарне, ймовірність опадів до 20%. Туристи оцінюють навколишню атмосферу як суху та комфортну, без вогкості та вологості. Швидкість східного вітру сягає 12,3 км/год. Температура води на пляжах Хорватії в травні +17-18°С: можна купатися. Починається активна навігація, працюють яхт-клуби та дайвінг центри.

Чим зайнятися на відпочинку в Хорватії у травні?

Поки немає сотень тисяч туристів і сонце не випікає коду, варто познайомитися з архітектурою, історією та культурними традиціями Хорватії.

Які міста Хорватії варто відвідати у травні:

  1. Дубровник. Вулиці цього міста неодноразово ставали знімальними майданчиками історичних фільмів та фентезі серіалів.
  2. Спліт. Включіть у програму прогулянки Сплітом Собор Святого Дуе, площу Перистиль та огляд палацу Діоклетіана.
  3. Загреб. Десятки цікавих музеїв, фестиваль пива та нон-стоп розваги для туристів в рамках програми Літо на Стросі.
  4. Корчула. Романтичну прогулянку старовинними вулицями міста на острові завершите на оглядовому майданчику в найвищій точці міста.
  5. Пула. Римський амфітеатр Пули нерідко стає майданчиком для концертів, театральних та аудіовізуальних шоу.
  6. Ровинь. Романтика та умиротворення – дві головні емоції цього казкового міста біля моря.
  7. Шибеник. Чарівність старовини та сучасний драйв формують неповторну атмосферу курорту.

Морські круїзи Хорватії у травні запам'ятаються сотнями відтінків синього, польотом дельфінів над хвилями, чудовими островами та романтичними заходами сонця.

Національні парки Хорватії в травні радують прохолодою, буйним цвітінням та всіма відтінками зелені. Острів Крк, Плітвіцькі озера, Млет, Ресняк, Корнати, Бріоні – для огляду кожного з парків потрібно щонайменше один день.

Які свята та фестивалі Хорватії в травні?

  • Zadar Outdoor Festival – свято шанувальників активного відпочинку – картинг, біг, велоспорт, яхтинг, триатлон, каякінг, Проходить регата, учасники змагання отримують призи та відпочивають ввечері на концертах.
  • У підвалах палацу Діоклетіана у травні Хорватія проводить щорічний Фестиваль вина та делікатесів. Проходять змагання та дегустації, фешн-шоу та концерти.
  • 7 травня Спліт карнавалом, ярмарками, концертами, оперетами та шоу парашутистів святкує день Святого Дуе.

Чим пригощає туристів Хорватія в травні?

Влаштуйте гастротур ресторанами хорватських приморських міст: різноманітність способів приготування, соусів та креативної подачі свіжих морепродуктів вражає.

Гарячі тури до Хорватії на травень

Вигідні путівки за ціною не 15-20% дешевшими в Хорватію на травень рекомендуємо замовляти по телефону. Підготуємо список актуальних турів різного формату, розповімо про найкращі курорти та готелі все включено Хорватії в травні.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber