Тури в Хорватію з Румунії

+3 дні

Курорти Хорватії

Недорогі гарячі путівки в Хорватію з Румунії 2024 ❤️ гранд-вояж на Адріатику

Хорватія з Румунії

Недорогі гарячі путівки в Хорватію з Румунії 2024 ❤️ гранд-вояж на Адріатику

Хорватія міцно входить до топ-5 напрямків європейського пляжного відпочинку. Грандіозні музичні фестивалі, готелі на будь-який бюджет, чудові пляжі, бездоганний сервіс, найцікавіші архітектурні пам'ятки та фантастична краса природа: відпустка в Хорватії з Румунії буде незабутньою.

Як купити онлайн тур до Хорватії з Румунії

 • На сайті турагенції АНЕКС Тур представлені всі актуальні тури найбільших туроператорів. Тури з Румунії в Хорватію легко знайти за допомогою пошукової системи.
 • Щоб вибрати вигідні путівки, достатньо порівняти ціни, вивчити розташування готелю, опис та фотографії, почитати відгуки туристів.
 • Після оплати путівок документи для відпустки до Хорватії з Румунії команда турагенції відправляє на e-mail туриста. Ваучери, авіаквитки та страховку потрібно роздрукувати.

Пакетні тури в Хорватію з Румунії

У ціні туру включені основні витрати туристів на відпочинку біля моря за кордоном: переліт, трансфер, проживання та туристичне страхування. Якщо готель пропонує проживання зі сніданками або все включено концепцію, це вказано в картці туру в Хорватію з Румунії.

Найкращі екскурсії та розваги літньої Хорватії

Екскурсійну програму в пляжних турах з Румунії до Хорватії не передбачено, після прибуття на курорти Хорватії туристи самі вирішують – що подивитися за час відпустки на Адріатиці.

Чим зайнятися на відпочинку в Хорватії:

 1. Десятки музичних фестивалів у Шибеніку, Пазі, Спліті, садах Тисно. Концертні майданчики міські, на пляжах та дискотеки у відкритому морі.
 2. Сотні античних та середньовічних пам'яток – амфітеатр Пули палац Діоклетіана, історичні центри Дубровника та Спліта.
 3. Гастротури на ферми з виробництва крафтових сирів, м'ясних делікатесів, вина.
 4. Поїздки на острови – Адріатичному морі розташовано 1000 островів Хорватії.
 5. Найкрасивіші біосферні заповідники. Найвідоміші – каскад водоспадів на Плітвіцьких озерах, острів Млет, архіпелаг Бріоні, долина річки Крка, гірська гряда Біоково, скелі Велебіта.
 6. Шопінг. Рекомендуємо відвідати ринок Груж у Дубровнику, великі торгово-розважальні центри Загребу, Спліту, Рієці.

Морські прогулянки на острови, поромні переправи, морська рибалка, катання на глісерах та найновіших водних атракціонах легко знайти на будь-якому курорті Хорватії.

Персональний список путівок до Хорватії з Румунії

Шибеник чи Спліт, Дубровник чи Пула, пляжі Істрії чи Макарської Рів'єри? На замовлення турагенція АНЕКС Тур складає персональний список актуальних путівок з Румунії в Хорватію. Знаємо:

 • які недорогі готелі отримали чудові відгуки туристів;
 • де зручні пляжі для відпочинку з дітьми;
 • на який курорт Адріатики варто вирушити компанії молоді чи шанувальникам гастротуризму.

Допоможемо вибрати путівки для спокійного відпочинку, оздоровчих програм у спа-центрах, можливості поєднати віддалену роботу та відпочинку в Хорватії з Румунії.

Гарячі тури в Хорватію з Румунії

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб отримати інформацію про вигідні відмовні, акційні та гарячі тури до Хорватії з Румунії.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber