Тури в Хорватію з Луцька

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки на відпочинок в Хорватії з Луцька на море 2024 ❤️ острови, пляжі, фестивалі

Хорватія з Луцька

Гарячі путівки на відпочинок в Хорватії з Луцька на море 2024 ❤️ острови, пляжі, фестивалі

Насичену програму літньої відпустки гарантовано покупцям пляжних турів до Хорватії з Луцька. Тисяча островів, 4,5 тисячі берегової лінії, неймовірна кількість пляжів, курортів, готелів, ресторанів, клубів та розваг. Купити онлайн путівки в Хорватію зручно в ці хвилини: на сайті турагенції АНЕКС Тур представлені актуальні пропозиції від різних туроператорів.

Тривалість відпустки на морі в Хорватії з Луцька

Вважається вночі, іноді додаються дні проїзду наземним транспортом. Рекомендуємо вибирати тури до Хорватії з Лучка мінімум на 10 днів. Одного тижня для експрес-знайомства з країною не вистачить.

  • Спосіб проїзду з Луцька в Хорватію

Наземний – авто, самостійна поїздка, груповий пляжний тур без екскурсій, авіапереліт з безпечних європейських аеропортів з трансфером до готелів на території Хорватії. Самостійні поїздки туристів передбачені програмою «Тільки проживання» – турагенція АНЕКС Тур за дорученням клієнтів бронює номер у вибраному готелі.

  • Концепція готелю у Хорватії в турах з Луцька

На Макарській Рів'єрі, півострові Істрія і Далмації чимало готелів все включено з власними пляжами, харчуванням по системі «шведський стіл», басейнами. У шанувальників активного відпочинку популярні путівки до Хорватії з Луцька з проживанням у бюджетних готелях: без харчування чи зі сніданками; без власного пляжу та великої території.

Ціна путівки в Хорватію з Луцька

Залежить від часу покупки туру, статусу курорту та готелю, сезону, типу номера, кількості включених опцій. Найдешевші путівки до Хорватії з Луцька зручно купувати у сезон раннього бронювання, знижки до 30%. Гарячі тури в Хорватію з Луцька заощаджують туристам до 15% вартості путівки.

Ціна пакетного туру в Хорватію з Луцька враховує:

  1. проживання у номері конкретного типу, у ваучері вказано готель, тип номера, дати відпустки;
  2. харчування увімкнено, якщо це передбачено концепцією готелю;
  3. переліт/проїзд + груповий трансфер у готелі;
  4. туристичну страховку.

У поодиноких випадках туроператори організовують груповий трансфер з Луцька для вильоту до Хорватії, опція оплачується додатково. Не включені у вартість путівок в Хорватію з Луцька особисті витрати туристів, розваги та екскурсії.

Сімейний номер або сьют з двома кімнатами може коштує дешевше, ніж два стандартні номери. Путівка до Хорватії з Луцька для самотнього мандрівника завжди коштує дорожче, ніж ½ туру на двох з проживанням у стандартному номері. Найдешевші номери – promo та rox (розміщення на розсуд готелю).

Як купити онлайн путівки на відпочинок в Хорватію з Луцька?

Використовуйте всі можливості пошукової системи нашого сайту. Скорочуйте час пошуку оптимального готелю та ціни за допомогою фільтрів. Після вибору туру необхідно заповнити онлайн-заявку. Повна оплата путівки – після того, як готель підтвердить бронювання номера. Ваучери, квитки та страховку туристи друкують самостійно.

Персональний список гарячих турів в Хорватію з Луцька

Мрієте побувати на музичних фестивалях Спліта, Шибеника чи Пага? Бажаєте дослідити підводний світ у районі острова Крк чи Задара? Шукайте дешеві готелі все включено з дитячою концепцією? Менеджери турагенції АНЕКС Тур складають персональні списки турів до Хорватії з Луцька під запит туристів. Відпочивайте на Адріатичному морі виключно з позитивними емоціями.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber