Тури в Хорватію з Миколаєва

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Миколаєва на море 2024 ❤️ тисяча островів Адріатики

Хорватія з Миколаєва

Гарячі путівки в Хорватію з Миколаєва на море 2024 ❤️ тисяча островів Адріатики

Понад 4,5 тисячі кілометрів берегової лінії, тисяча островів, чудові курорти, грандіозні музичні фестивалі – відпочинок на Адріатичному морі залишає виключно позитивні спогади. Гарячі тури до Хорватії з Миколаєва доступні на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Недорогі тури на відпочинок в Хорватії з Миколаєва легко купити онлайн

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції найбільших туроператорів, ціни актуалізуються постійно, легко знайти акційні пропозиції, відмовні та гарячі тури в Хорватію. Комунікація дистанційна, ваучери, квитки та поліс туристичного страхування туристи друкують самостійно.

Варіанти пошуку вигідних турів в Хорватію з Миколаєва:

  • Самостійний онлайн пошук. Використовуйте систему фільтрів, порівнюйте курорти, готелі, вартість, умови відпочинку. Після заповнення онлайн заявки чекайте на дзвінок або повідомлення в месенджері від менеджера турагенції АНЕКС Тур.
  • Замовлення туру в конкретний готель, на конкретні дати гарячих путівок. Зателефонуйте або напишіть нашим менеджерам. Знайдемо дешеві путівки до Хорватії з Миколаєва або найоптимальніша пропозиція за ціною та якістю сервісу.
  • Персональний підбір турів в Хорватію. Заздалегідь погодьте критерії вибору туру: формат відпустки, тип пляжу, клас готелю. Врахуємо вік туристів, плани на екскурсії та активні розваги.

Допоможемо підібрати вигідні путівки на відпочинок у Хорватії з Миколаєва подружкам, сім'ї з дітьми, компанії молоді, молодятам, ювілярам, фрілансерам. Забезпечимо оптимальний варіант проживання учасників ретріт або йога-туру, семінару, корпоративної відпустки.

Варіанти турів до Хорватії з Миколаєва

У попиті пакетні тури: в ціну включено проживання, страховка, переліт/проїзд туди і назад, груповий трансфер в готелі Хорватії. Не включено у вартість пакетних турів до Хорватії з Миколаєва екскурсії.

Досвідчені мандрівники можуть замовити путівки за програмою «Тільки проживання». Турагенція АНЕКС Тур бронює номер в готелі (ціни нерідко дешевші онлайн агрегаторів та самих готелів). Як доїхати до готелю в Хорватії та у кого купити поліс туристичного страхування, туристи вирішують самостійно.

Хорватія з Миколаєва: рекомендації щодо вибору путівок

Регулярні та чартерні авіарейси з європейських аеропортів доставляють туристів з Миколаєва до Хорватії за 1,5-2 години перельоту. Розрахуйте час проїзду від місця проживання до аеропорту різними видами транспорту з урахуванням проходження кордону, щоб не запізнитись на рейс.

Територія узбережжя Хорватії величезна. Заздалегідь підберіть оптимальний курорт для відпустки, зважте на найближчі визначні пам'ятки, фестивальну програму, пляжі.

Найпопулярніші курорти Хорватії в турах з Миколаєва:

  1. курорти на острові Істрія – Пула, Опатія, Ровінь;
  2. район Рієка, острови Крк та Црес, найближчі курорти до знаменитих національних парків Хорватії;
  3. околиці Шибеніка;
  4. узбережжя поряд з містом Спліт – найкраще поромне сполучення з архіпелагами в Адріатичному морі;
  5. Дубровник та Елафітські острови.

Зверніть увагу на опції готелів, які входять до ціни туру в Хорватію з Миколаєва. Готелі все включено - рідкість, більшість пропонують проживання та проживання зі сніданками. За пляж та харчування потрібно доплачувати на курорті.

Гарячі тури в Хорватію з Миколаєва

Щоб заощадити до 10-15% ціни путівки в Хорватію з Миколаєва, радимо заздалегідь зателефонувати до менеджерів турагенції АНЕКС Тур. Відпочивайте на Адріатичному морі з максимальною користю без зайвих витрат.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber