Тури в Хорватію на літо

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки на літо в Хорватії 2024 ❤️ де відпочивати та чим зайнятися

Хорватія на літо

Гарячі путівки на літо в Хорватії 2024 ❤️ де відпочивати та чим зайнятися

1145 островів, загальна довжина берегової лінії країни 4058 км. Розкішний відпочинок влітку у Хорватії – це пляжі Адріатики, каскади водоспадів, прохолодні ліси, безлюдні острови, аквапарки та концерти світових зірок на музичних фестивалях. На сайті турагенції ANEX Tour купити онлайн тури в Хорватію на літо варто заздалегідь: на початок високого сезону більшість рейтингових готелів повністю зайняті.

Відпустка в Хорватії - погода влітку на курортах

Приморські курорти Хорватії влітку демонструють усі переваги середземноморського клімату: температура повітря вночі не опускається нижче за +20°С. Денна температура біля моря влітку у Хорватії від +25 до +33°С, прохолодніше на курортах із густими сосновими лісами. У горах Хорватії та на Плитвицьких озерах температура на 5-6 градусів нижча.

Дощі - рідкість, виняток - Рієка тут наприкінці літа бувають зливи. Температура води влітку на пляжах Хорватії від +20 до +26°С, на мілководді до +28°С, вода прозора, водорості - рідкість.

Пляжний відпочинок в Хорватії влітку

Готелі все включено Хорватії. В онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур знайдете вигідні путівки до найкращих курортних комплексів Хорватії для відпустки влітку. Переваги: власний пляж, кілька басейнів, спортивних та релакс-зон, дитячі та нічні клуби, ресторани, консьєрж-сервіс 24/7.

Міські готелі та пансіонати Хорватії. Класична європейська концепція: проживання в готелі зі сніданками або без харчування. Деякі готелі Хорватії влітку пропонують дисконтні карти за користування пляжами та в партнерські ресторани.

Найкращі курорти Хорватії влітку:

 • Дубровник. Знайомі по десятках блокбастерів середньовічні вулиці, 6 км. пляжів.
 • Істрія. Кращий вибір відпочинку еко-туристів та натуристів.
 • Апатія – частина півострова Істрія зі спа-центрами та санаторіями, пляжі в основному на бетонних плитах.
 • Умаг. 20 км. узбережжя, яхт-клуби, відмінна туристична інфраструктура VIP класу та недорогі готелі поблизу моря.
 • На курорті Пореч працює найбільший в Хорватії нічний клуб.
 • Пула. Улюблене місце відпочинку влітку у Хорватії досвідчених дайверів. Тут є піщані пляжі, зручні для відпочинку для сімей з дітьми.
 • Ровинь. Венеціанська атмосфера курорту на 22 островах: красиві вулиці, водні трамваї, хороші умови для дайвінгу та кайтсерфінгу.
 • Спліт. Пляжі піщані та дрібногалькові. Історичний центр міста включено до списку ЮНЕСКО.
 • Макарська Рів'єра. Смуга ідилічних курортних містечок між Адріатичним морем та поясом гір масиву Біоково, повітря просякнуте сосновим ароматом.

У Хорватії влітку десятки пляжів відзначені Блакитними прапорами за бездоганну чистоту води та висококласний сервіс.

Свята та фестивалі Хорватії влітку

Узбережжя Хорватії влітку перетворюється на найкраще місце для вечірок у Європі: сотні тисяч туристів приїжджають потанцювати та послухати нові твори рок, піп та техно музикантів. Топові музичні фестивалі Хорватії:

 1. Mystic Mountain, Плітвіцькі озера;
 2. Брама Агарти, Романська печера;
 3. Hideout, Drop Zone Fest, День та Ніч, Barrakud, Республіка Фламінго, Sonus, пляж Зрче, Паг;
 4. HotB в садах Тисно та на пляжах Шибеника;
 5. Ультра Європа, Спліт;
 6. Love International, SunceBeat, Outlook Origins, Dimensions, Тисно;
 7. Seasplash, Membrain, Шибеник.

Гарячі тури в Хорватію на літо

Варто залишити заявку менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Повідомимо про гарячі путівки на літо в Хорватії, оперативно забронюємо місця в готелі. Автовласникам пропонуємо вигідні варіанти готелів в Хорватії на літо за програмою «тільки проживання».

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber