Тури в Хорватію на липень

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію на липень 2024 ❤️ відпочинок на морі з ANEX Tour

Хорватія на липень

Гарячі путівки в Хорватію на липень 2024 ❤️ відпочинок на морі з ANEX Tour

Липень в Хорватії – це нескінченна низка карнавалів, концертів, вечірок, ярмарків та шоу. Кожен курорт Хорватії у липні перетворюється на простір гедонізму, творчості та позитивної енергії. Путівки в готелі Хорватії на все включено і недорогі пансіонати на морі в липні доступні в каталозі турагенції АНЕКС Тур.

Погода на курортах Хорватії в липні

Ночі теплі +20-22°С, чудовий час для прогулянок набережними та вечірніми дискотеками. Вдень на курортах Хорватії в липні температура повітря рідко перевищує +30-32°С, немає спеки, що задушує, небо без хмар, ймовірність опадів до 10%. Вітер постійно змінює напрямок, швидкість до 11,3 км/год. Температура морської води на пляжах Хорватії в липні +23-24°С, водорості рідкість.

Найкращі пляжі Хорватії в липні

Оцініть в липні три пляжі Хорватії, які увійшли до топ-20 із найсинішою водою у світі. За силою інтенсивності синього кольору в світовому рейтингу опинилися Златні Рат Брача, Плаза Кутлеса Міміці та Штіковець Дубровника.

Найкрасивіші пляжі Хорватії в липні:

 • Робінзон, бухта Мекієвича, біля курорту Хвар;
 • Увала Ноздра, острів Капрі архіпелагу Шибенік;
 • Пляж острова Вргага напроти острова Артіна, Біоград на морі;
 • Затока Брбіньщіца з печерою Голубинка та лагуною Око Дракона на острові Дуги оток;
 • Шунь, острів Лопуд поблизу Дубровника.

Рекомендуємо взяти напрокат автомобіль, щоб самостійно дослідити найкрасивіші бухти узбережжя Адріатики під час липневої відпустки у Хорватії.

Свята та фестивалі Хорватії в липні

Задар. Фестиваль Повного місяця, хода зі свічками та смолоскипами, всю ніч гості танцюють та веселяться. Шанувальники класичної музики насолоджуються концертами щорічного івенту Glazbene Veceri sv. Donatu у Задарі.

Тридцять днів триває свято театрального мистецтва Splitsko ljeto. Три дні липня в Спліті присвячені Радуниці, виступають фольклорні ансамблі, відбуваються виставки та ярмарки народних ремесел. Меломани вечорами стають глядачами концертів Sustipan Nights Спліту.

 1. Музичний фестиваль Drop Zone, Паг, пляж Зрче. Музика на концертних майданчиках, катерах, човнах, справжнє свято фанатиків Хардстайлу.
 2. HotB – камерний гедоністичний фестиваль у садах Тисно, в природному заповіднику Корнаті та на вулицях курорту Шибеник на один тиждень збирає шанувальників йоги, ритмів драм н бейс, чудових заходів сонця та загальної атмосфери відпочинку.
 3. ULTRA Europ – один із найвідоміших фестивалів Хорватії з концертами, парадами, вечірками та афтепаті. Три дні основні концерти відбуваються у Парку Молоді Спліту.
 4. Love Internstional – бездоганно організований фестиваль на майданчиках з гарними краєвидами на затоку Тисно.
 5. Seasplash – стильне шоу в карибському стилі на мисі Мартініка поблизу центру Шибеніка. Три липневі дні в Хорватії присвячені музиці для душі.
 6. SuncéBeat. Тиждень музика в садах Тисно та на плавучих дискотеках. Музичний мікс, від R&B та техно до фолку, соулу та фанку.
 7. День та Ніч, Паг, пляж Зрче. Кожен із чотирьох днів фестивалю проходить на новому майданчику: Каліпсо, Папайя, Водолій, Кочівник.
 8. Outlook Origins, сади, пляжі та плавучі дискотеки Тисно.

Гарячі пляжні тури до Хорватії на липень

Заповніть заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур, щоб купити онлайн вигідні путівки на липень в Хорватію. Відпочинок біля моря з дітьми, дайвінг, водні розваги, веселі вечірки доступно все.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber