Тури в Хорватію з Бухареста

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Бухареста 2024 ❤️ недорога відпустка на Адріатичному морі

Хорватія з Бухареста

Гарячі путівки в Хорватію з Бухареста 2024 ❤️ недорога відпустка на Адріатичному морі

Хорватія міцно увійшла до списку найпривабливіших туристичних напрямків відпочинку на морі. Чудова туристична інфраструктура відповідає на будь-які запити туристів: релакс на пляжах, відпочинок в аквапарках, прокат автомобілів, фрахт яхт, дискотеки в морі, хайкінг в горах, кіно квести по місцях зйомок блокбастерів, дитячі майданчики, гастротуризм. Бажаєте купити онлайн вигідні путівки на море в Хорватію з Бухареста? У каталозі на сайті турагенції АНЕКС Тур вже є готові рішення.

Пакетні тури на море до Хорватії з Бухареста

Найзручніший формат відпочинку на морі: до виїзду з Бухареста в Хорватію турист знає, яким рейсом вилітає туди й назад, де живе і як харчується, як дістанеться з аеропорту до готелю, хто компенсує витрати на медичну допомогу в екстреній ситуації.

Після оплати путівок в Хорватію туристи отримують на свою електронну пошту повний пакет документів для друку:

 • Авіаквитки з перевезенням багажу та ручної поклажі.
 • Ваучери на груповий трансфер з аеропорту Хорватії в готелі та назад в аеропорт.
 • Ваучери на розміщення в готелі, вказаний курорт, назва готелю, конкретна зона готелю (якщо є зонування), категорія номера (стандарт, сьют, фемелі, люкс, бунгало, вілла, вид на море/гори/місто/садок).
 • Поліс туристичного страхування на весь час відпустки в Хорватії.

Екскурсії та морські пригоди у вартість пакетного туру на море до Хорватії з Бухареста не входять. Заздалегідь розрахуйте бюджет відпустки з урахуванням відвідування Плітвіцьких озер, палацу Діоклетіана, архіпелагів в Адріатичному морі.

1777 км континентального узбережжя Хорватії в турах з Бухареста

Непростий вибір курорту на Адріатичному морі чекає під час покупки онлайн туру в Хорватію з Бухареста. І це крім 1000 островів (загальна протяжність берегової лінії з островами 4058 км).

Топові курортні локації Хорватії в турах з Бухареста:

 1. Острів Істрія, північна частина країни. Великий острів з ланцюжками морських курортів: західна частина міста Умаг, Ровинь, Пула з античним амфітеатром; східна Медулін, Коромачно, Ловран, Опатия.
 2. Рієка, улюблене місце відпочинку шанувальників хайкінгу в природних заповідниках Рисняк та Учка, на островах Крк та Црес.
 3. Задар. Пляжі курорту розташовані навпроти архіпелагів із сотень безлюдних островів та фестивального пляжу Паг. Поблизу національні парки Пакленіца та знамениті скелі біосферного заповідника Велебіт.
 4. Шибеник. Атмосферний курорт в природній лагуні з яхт-клубом. Уздовж вузького каналу в морі проходять хайкінг-маршрути.
 5. Спліт. Синтез античності та цифрових технологій, популярний молодіжний курорт та точка відправлення паромів на десятки островів Адріатики, включаючи Брач, Хвар та Шолто.
 6. Макарська Рів'єра. Класичний морський курорт із гарною набережною та унікальним мікрокліматом: від північного вітру бухту прикриває гірський масив Біоково
 7. Дубровник. Універсальний курорт на півдні, історичний центр під охороною ЮНЕСКО, пляж 16 км, десятки найцікавіших місць для дайвінгу.

Гарячі тури до Хорватії з Бухареста

Заздалегідь оформіть заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур. Поінформуємо про актуальні пропозиції зі знижкою до 20%.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber