Тури в Хорватію з Кишинева

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Кишинева на море 2024 ❤️ казкові пляжі Адріатики з АНЕКС Тур

Хорватія з Кишинева

Гарячі путівки в Хорватію з Кишинева на море 2024 ❤️ казкові пляжі Адріатики з АНЕКС Тур

Всі відтінки синього моря, яскраве сонце. Аромат хвойних дерев – розкішну відпустку в Хорватії можуть дозволити собі клієнти турагенції АНЕКС Тур. Просто зараз бронюйте на нашому сайті путівка в Хорватію з Кишинева з прямими перельотом і пакетними пропозиціями. Це літо буде казковим.

Відпочинок в Хорватії з Кишинева - як вибрати курорт

Понад 4500 кілометрів берегової лінії змушують замислитись про вибір курорту до покупки туру. Рекомендуємо вивчити карту Хорватії, вивчити опис різних курортів та присвятити відпустку вивченню краси та визначних пам'яток поблизу обраного місця відпочинку.

Найпопулярніші курорти Хорватії в турах з Кишинева:

  1. Дубровник – романтичний, елегантний курорт Півдні країни;
  2. Спліт – амбітний курорт, на якому зливаються середньовічні та сучасні ритми;
  3. Задар – найкраще базове місце відпустки на дослідження природних заповідників Хорватії;
  4. Шибеник – молодіжний курорт із музичними фестивалями;
  5. Істрія – величезний півострів з курортними містами, популярний в селебріті та сімей з дітьми;
  6. Макарська Рів'єра – дитячий курорт із особливим мікрокліматом, від вітру пляжі прикриті гірським масивом Біоково.

Включіть у плани відпустки в Хорватії з Кишинева відвідування кількох островів в Адріатичному морі: загальна кількість островів, що належать республіці, перевищує 1000.

Путівки в Хорватію з Кишинева: всі формати відпочинку

  • У Хорватії багато античних пам'яток. Найвідоміші – Палац Діоклетіана в Спліті та Колізей Пули нерідко стають майданчиками винних, музичних, театральних фестивалів.
  • Фанати фентезі знаходять знакові місця в Спліті, Дубровнику, Трогирі. Романтики вирушають на безлюдні острови в Адріатичному морі.
  • Дайвери досліджують затонули кораблі різних епох та підводні печери. Шанувальники піших прогулянок вирушають милуватися Плітвицькими озерами та каньйонами Велебіта.
  • Гостротуристи порівнюють меню в приморських ресторанах, дегустують знаменитий пршут, відвідують виноробні.

Хорватія з Кишинева на море: як купити онлайн путівки в конкретний готель

У пошуковій системі в загальному списку турів до Хорватії з Кишинева вказана ціна путівки, тривалість відпочинку на море, курорт, назва готелю, рейтинг, тип харчування. Для ухвалення рішення перейдіть в опис туру, вивчіть інформацію про готель: лінія від пляжу, територія, концепція. У пляжних турах в Хорватію з Кишинева варто звернути увагу на пляж: включені пляжні послуги в ціну путівки чи ні.

Важливо! Використовуйте автоматичну систему пошуку найвигідніших пропозицій. Якщо є альтернативні варіанти путівок із різними датами вильоту та тривалістю відпустки, система їх запропонує. Є шанс відпочити на кілька днів довше за вигідну ціну.

Персональний підбір туру до Хорватії з вильотом з Кишинева

Складно вибрати між Дубровником та Сплітом, Пулою та Задаром? Доручіть пошук оптимальних путівок в Хорватію з Кишинева менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Знайдемо путівки в готелі все включено, на курорти з дитячою концепцією, поблизу топових дайв-спотів чи відомих природних заповідників.

Гарячі тури в Хорватію з Кишинева

Чудовий відпочинок на елітних європейських курортах за доступною ціною – реальність. Гарячі тури заощаджують до 15% бюджету відпустки. Бронюйте тури в Хорватію з Кишинева менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber