Тури в Хорватію з Дніпра

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Дніпра на море 2024 ❤️ топові курорти Адріатики

Хорватія з Дніпра

Гарячі путівки в Хорватію з Дніпра на море 2024 ❤️ топові курорти Адріатики

Перед Вами непростий вибір курортів та готелів: берегова лінія Хорватії перевищує 4,5 тисячі кілометрів, готелі приймають туристів на континентальній частині кількох островів. На сайті турагенції АНЕКС Тур реально знайти оптимальний тур до Хорватії з Дніпра для відпустки з дітьми або самостійної подорожі, забронювати готель та квитки, купити онлайн та бути впевненим у якості відпочинку.

Топові курорти Хорватії з Дніпра для відпочинку з дітьми

У Хорватії сотні готелів з сімейною концепцією: басейни водні атракціони, дитяча анімація, чудові пляжі та особливе меню в ресторанах. Для повноцінного відпочинку в Хорватії з маленькими дітьми рекомендуємо вибирати авіапереліт та готелі все включено з пляжами та харчуванням.

Топ-5 курортів для відпустки з дітьми в турах з Дніпра в Хорватії:

  1. Шибеник. Чарівне містечко з фортецею та Сколарським реабілітаційним розплідником птахів. Поблизу розташовані великі готельні комплекси міжнародних мереж з дитячою концепцією та національний парк Крка.
  2. Задар. Покажіть дітям Сонячний орган та острів Углян, для пляжного відпочинку вибирайте пляжі з Блакитними прапорами: Коловар з дрібною галькою, піщані на острові Нін.
  3. Ровинь. Пляжі Лонець, Курент, Вестар, найкрасивіший історичний центр з палацом Калліфі.
  4. Пореч. Відмінні піщані та галькові пляжі при сімейних готелях, унікальна Декуманська вулиця (їй 1600 років) та єдина на півострові Істрія печера Бередине.
  5. Макарська Рів'єра, пляжі Пунта Рата, Ніколина, Доня Лука, Тучепі. Курортна зона прикрита гірським масивом від північного вітру, тут унікальний мікроклімат.

При виборі туру в Хорватію з Дніпра для відпочинку з дітьми зверніть увагу на рельєф, віддаленість від галасливих фестивальних центрів, близькість соснових гаїв, аквапарків, променадів.

Тури до Хорватії з Дніпра для активного відпочинку

  • Любите музику? Рекомендуємо врахувати при виборі путівок з Дніпра в Хорватію графік музичних фестивалів Шибеника, Пули, Спліту, Задару та острова Паг.
  • При купівлі турів до Хорватії з Дніпра любителі яхтингу, дайвінгу, каньйонінгу та хайкінгу заздалегідь планують найкращі маршрути. Прокат спорядження, марковані маршрути, цікаві екскурсії знайдете на будь-якому курорті.
  • Автолюбителям рекомендуємо купити онлайн недорогі путівки в готелі на узбережжі, взяти напрокат автомобіль та самостійно дослідити пляжі та національні парки Далмації та Істрії.

Персональний пошук турів в Хорватію з Дніпра

Підготуємо перелік оптимальних турів до Хорватії з Дніпра з урахуванням індивідуальних уявлень про ідеальну відпустку, вік туристів та бюджету. Професійний підбір путівок заощаджує час та гроші.

Гарячі тури в Хорватію з Дніпра

Економія до 15% під час високого сезону: туроператори продають відмовні, акційні та гарячі тури до Хорватії з Дніпра. Щоб отримати інформацію першими, заздалегідь замовте пошук гарячого туру в Хорватію з Дніпра менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber