Тури в Хорватію з Ужгорода

+3 дні

Курорти Хорватії

Гарячі путівки в Хорватію з Ужгорода на море 2024 ❤️ всі формати відпочинку

Хорватія з Ужгорода

Гарячі путівки в Хорватію з Ужгорода на море 2024 ❤️ всі формати відпочинку

Пляжний, активний, ретріт, фестивальний, екстремальний: самостійно плануйте відпустку у Хорватії з Ужгорода з найкращими турами в каталозі турагентства АНЕКС Тур. Винятково актуальні пропозиції найнадійніших туроператорів – без націнок, з урахуванням акцій, знижок, відмовних та гарячих турів.

Пакетні тури до Хорватії з Ужгорода

Класична пропозиція туроператорів вигідна туристам: в ціну путівки в Хорватію вже включено переліт або проїзд наземним транспортом, груповий трансфер до хорватського готелю, розміщення в номері конкретного типу, туристична страховка. Якщо готель пропонує проживання зі сніданками або все включено з пляжем та «шведським столом», ці опції включені у вартість туру.

Пакетні тури в готелі все включено Шибеника, Спліта, Опатії, Пули, Ровіня обирають сім'ї з дітьми та туристи, які тільки-но починають знайомство з чудовою країною на Адріатичному морі. Пакетний тур гарантує комфортне перебування на курорті та жорсткий контроль бюджету відпустки.

Відпочинок в Хорватії з Ужгорода за програмою «Тільки проживання»

Унікальне географічне розташування Ужгорода дозволяє туристам вибирати різні варіанти перельоту та проїзду до Хорватії без туроператорів. У цьому випадку турагенція АНЕКС Тур за дорученням та за рахунок клієнтів бронює та повністю оплачує номер у вибраному готелі на хорватському курорті.

Переваги програми «Тільки проживання» у турах з Ужгорода в Хорватію:

 • туристи самостійно планують маршрути проїзду на курорти;
 • є шанс купити онлайн недорогі квитки за акціями авіакомпаній та автоперевізників;
 • ціна номера нерідко дешевша, ніж добова ставка онлайн агрегатора або самого готелю – туроператори викуповують номери до початку високого сезону;
 • туристи не ризикують під час оплати за проживання в готелі;
 • у каталозі турагенції АНЕКС Тур переважно пропозиції в готелі з високими рейтингами.

З програмою «Тільки проживання» туристи з Ужгорода можуть відпочити на висококласних курортах на островах чи далеко від традиційних локацій пакетних пропозицій туроператорів.

Недорогі тури в Хорватію з Ужгорода: як вибрати пляж

У Хорватії представлені чотири типи пляжу - піщаний, гальковий, кам'янистий або бетонні плити. На фотографіях в описі туру можна побачити тип пляжу.

Гарантована чистота морської води на пляжах з Блакитними прапорами:

 1. Каторо - Умаг, Істрія;
 2. Лантерна – між Поречем та Новіградом, Істрія;
 3. Бієца – Медулін, Істрія;
 4. Гіранделла - Рабац, Істрія;
 5. Лапад, Бані – Дубровник;
 6. три пляжі Брели, Макарська Рів'єра.

В описі туру зверніть увагу на тип пляжу та опції готелю. Для пляжного релаксу вигідно купувати путівки в Хорватію з Ужгорода до готелів з власними пляжами. Інакше щодня доведеться доплачувати за шезлонги та парасольки, хоча любителів порівняти різні пляжі ця перспектива не лякає.

Раннє бронювання та гарячі тури до Хорватії з Ужгорода

За програмами раннього бронювання знижка на пляжний тур в пік сезону до 30%. Гарячі путівки в Хорватію з Ужгорода зазвичай продають з дисконтом до 15%. Для замовлення вигідних путівок телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Хорватію з інших міст та країн

Тури в Хорватію по місяцям

TelegramViber