Тури в Болгарію в квітні

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію в квітні 2024 ❤️ карнавали та екскурсії

Болгарія на квітень

Гарячі путівки в Болгарію в квітні 2024 ❤️ карнавали та екскурсії

Купальний сезон ще не розпочався але готелі Болгарії у квітні поступово починають заповнюватися туристами із північних країн Європи. М'який клімат та сонячна погода швидко відновлюють сили, у топі готелі Болгарії з басейнами та СПА центрами. Купити онлайн гарячий тур до Болгарії для відпустки у квітні на сайті турагенції АНЕКС Тур можна за кілька хвилин. З 2024 року Болгарія в Шенгенській зоні, в'їзд для українців безвізовий терміном до 90 днів.

Відпочинок в Болгарії - погода у квітні

Температура повітря на морських курортах Болгарії у квітні стабільно зростає від +15 до +20°С, вночі холодніше на 8-10 градусів. Дощі в середньому 5-6 днів/місяць, швидкість вітру знижується з 14 до 13 м/с. Температура води у Чорному морі у квітні на узбережжі Болгарії рідко перевищує +14°С.

З середини квітня у Болгарії хмарність розсіюється, світить сонце, приємно перебуває на свіжому повітрі у парках та набережних. У горах температура повітря традиційно нижча – у середньому мінус 1 градус за кожен 100 метрів.

Болгарія у квітні – чим зайнятися

Спокійний відпочинок біля моря, йога-тури, участь у програмах психологічної реабілітації та самостійні подорожі для відновлення енергії. Купання в термальних басейнах, відпочинок на бальнеологічних курортах із мінеральними водами, міні-відпустка у СПА-центрах Болгарії. Зверніть увагу на термальні курорти Сапарева лазня, Бджолинські мінеральні лазні, Долна Баня, Чифлик.

Топові екскурсії Болгарії у квітні:

 • Несебр – прогулянка середньовічними вулицями історичного центру, внесеного до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО;
 • фортеця Царівець біля Велико Тирнове;
 • етнографічні села Болгарії – знайомство з традиціями, ремеслами та кухнею країни;
 • вечеря в ресторані Ханська Шатра з панорамним видом на Сонячний Берег;
 • перевал Шипка та етнографічний центр Етир у Габрові;
 • Рильський монастир – головна святиня Болгарії;
 • пошук едельвейсів у заповіднику Козя Стіна;
 • Варна – елегантне курортне місто з набережною та парками.

Щорічно у середині квітня Ботанічний сад Балчика влаштовує Фестиваль тюльпанів. Перед Великоднем у кожному болгарському місті влаштовують ярмарки та етнофестивалі.

Відпустка в Болгарії - свята у квітні

Найвеселіше квітневе свято Болгарії – День Дурня. Варто заїхати до єдиного у світі музею Гумору та Сатири в Габрові, помилуватися яскравим карнавалом, зробити селфі разом з Хитрим Петром – головним персонажем габрівських байок.

Великдень у квітні означає цілий ланцюжок свят. За тиждень до Пасхи на день Цвітниці (Вербна неділя) болгари вітають всіх дівчат із іменами квітів. За день до цього дівчата на виданні влаштовують «лазарування» – танці у національних костюмах та вінках. У день Великодня всіх пригощають здобним хлібом у формі коси – кузунаки.

Болгарія у квітні - чим поласувати:

 1. баклава з горіхами;
 2. шопський салат із сезонною зеленню;
 3. баниця з фермерською бринзою;
 4. фаршировані перці капі з рисом, м'ясом чи бринзою;
 5. улову дня в рибних ресторанах на узбережжі.

Гарячі тури в Болгарію у квітні

Допоможемо купити квітневий тур до готелю з чудовим велнес-центром на найкращих курортах Болгарії. Знижка на гарячий тур досягає 30%. Квітень у Болгарії – це гарні набережні, мультивітамінна підзарядка та море прекрасних вражень.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber