Тури в Болгарію на літо

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію на літо 2024 ❤️ недорогий відпочинок з ANEX Tour

Болгарія на літо

Гарячі путівки в Болгарію на літо 2024 ❤️ недорогий відпочинок з ANEX Tour

Відпустка на море в Болгарії влітку популярна: їхати недовго, підходить для будь-якого віку, низькі ціни путівок, харчування та розваг. Купити онлайн путівки до Болгарії з вже включеною у вартість страховкою, проїздом та проживанням можете на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Болгарію влітку - погода курортів

Купальний сезон починається з південного узбережжя Болгарії: Приморсько, Дюни, Созополь. Влітку працюють усі курорти Болгарії, включаючи умовно-північні Варну, Балчик, Русалку. Діапазон температури води у Чорному морі влітку на пляжах Болгарії від +18 до +26°С, немає відливів, холодної води, ураганного вітру та високих хвиль.

Температура повітря влітку в Болгарії в межах +22-34°С, вночі прохолодніше на 6-9 градусів. Дощі до 6 днів на місяць на початку літа, до закінчення літнього сезону дощу 2-3 дні на місяць.

Найкращі курорти Болгарії влітку для відпочинку з дітьми

Вибирайте готелі все включено біля піщаних пляжів: ціна парасольок та шезлонгів включена у вартість путівки. Популярні дитячі курорти: Варна, Золоті Піски, Несебр, Равда, Огляд, Приморсько.

Топ-5 аквапарків Болгарії влітку:

  1. Несебр. Aqua Paradise, 40 атракціонів;
  2. Золоті піски. Найкрасивіший аквапарк Акваполіс зі скеледромом;
  3. Сонячний берег. №1 за рівнем екстриму та атракціонів 14+ - Aktion;
  4. Приморсько. Найкращий для малюків Aqua Planet;
  5. Приморсько. Найсучасніший Sunset.

Для дітей влітку працюють парки атракціонів, мотузкові, дитяча залізниця. Завжди цікаво з дітьми у Приморському парку Варни.

Найкращі курорти Болгарії влітку для молоді

Пляжні вечірки, бари, нічні клуби, танці нон-стоп – це літні будні найактивнішого курорту Болгарії Сонячний Берег. Уздовж пляжу грандіозні вечірки із відомими діджеями влаштовують клуби Cacao Beach, Viking, Iceberg, Candy.

Найкращі літні курорти Болгарії для оздоровлення

У країні понад 500 термальних джерел, цілорічний бальнеологічний курорт №1 – Велинград. Ефективні програми пропонують санаторії та спа-готелі Албени, Помор'я, Балчика. Відпочинок влітку у Софії легко поєднати з поїздками на термальні води Банкю та Кюстенділ.

VIP відпочинок влітку в Болгарії

Бюджетний відпочинок асоціюється з Болгарією, але вибаглива публіка влітку вважає за краще проводити відпустку в готелях класу преміум. Максимальні рейтинги готелів все включено мережі Barcelo, Kempinski, Maritim: басейни, ресторани, бари, цікава анімація, відмінні спортивні та пляжні комплекси.

Фестивалі та свята Болгарії влітку

Початок літа Болгарія зустрічає Фестивалем Троянд у легендарній Рожевій долині, на світанку можна побачити збирання пелюсток, на ярмарках купити трояндову олію та натуральну косметику. Популярні фестивалі «Варненське літо» та «Слов'янський вінець». 1 липня молодь зустрічає світанок на пляжах: гуркотить найновіше Болгарське літнє свято Джулая.

Гарячі тури в Болгарію на літо

Замовляйте пошук гарячих путівок на літні курорти Болгарії у менеджерів турагенції АНЕКС Тур. Знайдемо вигідні тури для шанувальників спокійного та активного відпочинку, пенсіонерів, сімей з тінейджерами та малюками. Проведіть частину літа в Болгарії без зайвих витрат, із чудовими емоціями.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber