Тури в Болгарію з Кривого Рогу

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію з Кривого Рогу 2024 ❤️ ANEX Tour

Болгарія з Кривого Рогу

Гарячі путівки в Болгарію з Кривого Рогу 2024 ❤️ ANEX Tour

Популярний дитячий курорт та країна № 1 для відпочинку у міжсезоння в рейтингу великого туристичного порталу. Відпустка в Болгарії туристам із Кривого Рогу коштує недорого, не потребує багатогодинних перельотів та акліматизації. Купити онлайн вигідні путівки для відпочинку в Болгарії із Кривого Рогу зручно на сайті турагенції ANEX Tour.

На що звернути увагу при виборі курорту в Болгарії з виїздом із Кривого Рогу

Загальна довжина берегової лінії країни 385 км, приморські курорти займають більшу частину узбережжя. Туристична інфраструктура Болгарії розвивається початку ХХ століття; частина курортних зон пройшли реконструкцію з урахуванням сучасних уявлень про рив'єри, пляжі віддано в концесії, багато хто отримав Блакитний прапор за бездоганну чистоту води, піску та якісний сервіс.

Топові курорти Болгарії в турах із Кривого Рогу для відпустки біля моря:

  1. Варна – чудовий парк із музеями, планетарієм, тематичними дитячими розважальними центрами;
  2. Сонячний Берег – оптимальне поєднання сімейного відпочинку, аквапарків та драйвових вечірок пляжних клубів;
  3. Золоті Піски відрізняються особливим мікрокліматом завдяки розмаїттю дерев, спокійній атмосфері;
  4. Албена багато років утримує титул головного бальнеологічного курорту Болгарії;
  5. Кранево - чудовий пляж, трохи готелів;
  6. Созополь – мікс романтики, творчості, дайвінгу та сімейного курорту з аквапарком;
  7. Несебр і Ревда – гарне старовинне місто, порт, найкращі дайв-споти Болгарії.

Автобусні тури з Кривого Рогу до Болгарії в літній сезон доставляють туристів прямо до дверей готелів - не потрібні пересадки, зручно подорожувати з дітьми, не потрібно контролювати вагу багажу.

Найкращі курорти Болгарії для відпочинку в міжсезоння туристів з Кривого Рогу

На узбережжі в жовтні після закінчення купального сезону закриваються сувенірні магазини, турбюро, лунапарки. Цілорічно завантажені найкращі санаторії, готелі та апарт-готелі Болгарії: консьєрж/сервіс 24/7 харчування включене або номери з міні-кухнею.

Для туристів із Кривого Рогу поєднання морського вітру та аромату хвої неймовірно корисне. Продовжують працювати супермаркети, спа-центри, ресторани Варни, Несебра, Сонячного Берега, Албени. Бронювання турів за програмою «тільки проживання», туристи добираються до курортів Болгарії із Кривого Рогу самостійно.

Болгарія з Кривого Рогу для зимового відпочинку

Вітоша знаходиться поряд із столицею Болгарії, шість трас, 29 км. Боровець – чудове місце для навчання дітей основам гірськолижного спорту, тут багато шкіл, тренерів та аніматорів. Бансько – 160 снігових гармат гарантують сніговий покрив на шести трасах із витягами. Пампорово – найпівденніший гірськолижний курорт Європи, 8 трас.

Гарячі тури в Болгарію з Кривого Рогу: як вибрати готель онлайн на сайті турагенції

Каталог презентує тури на обрані туристами дати із зазначенням ціни, тривалості відпочинку, типу харчування та курорту. В описі туру з Кривого Рогу до Болгарії є фотографії та коротка інформація про готель – скільки номерів, басейнів, ресторанів, площа території, дитячі клуби, спа, спортивні майданчики. Одним кліком легко перевірити реальне розташування готелю на курорті.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber