Тури в Болгарію восени

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію восени 2024 ❤️ відпочинок біля моря й не тільки

Болгарія восени

Гарячі путівки в Болгарію восени 2024 ❤️ відпочинок біля моря й не тільки

Найкрасивіші світанки, напівпорожні пляжі, солодкий виноград та інжир, безтурботний відпочинок на морі, біля басейнів та термальних джерел: Болгарія для відпочинку на осінь має особливу привабливість для туристів.

Клімат Болгарії - відпустка на осінь

 • Початок осені – чудовий сезон для відпочинку на пляжах Чорного моря. Температура повітря від +23 до 26°С, немає сильної спеки, температура морської води +20-23°С, купатися можна. Ближче до завершення осені температура повітря поступово знижується до +5-15°С, в горах прохолодніше на 4-6 градусів. Температура води у Чорному морі знижується до +15°С.
 • Імовірність опадів на курортах Болгарії восени порівняно невисока – 17-21%, кількість опадів не перевищує 40 мм/місяць. Швидкість вітру на узбережжі Болгарії восени до 15-16 км/год.

Пляжний відпочинок в Болгарії восени

Більшість приморських готелів все включено і продовжують приймати гостей до кінця осені. Гості апарт-готелів та міських готелів восени платять за шезлонги та парасольки на пляжах на 10-20% менше. На початку осені працюють центри водних розваг, дайвінг-школи, туристи вирушають на морські прогулянки та риболовлю.

Бальнеологічні курорти Болгарії восени

Поєднати відпочинок на морі та оздоровлення в Болгарії восени зручно на курортах Албена та Балчик. Кращі термальні джерела розташовані в горах, восени в Болгарії популярні тури на бальнеологічні курорти з бюветами та термальними басейнами Кюстенділ, Велинград, Хісар, Девін, Стара Загора, Санданськи.

Путівки в Болгарію на осінь: чим зайнятися на відпочинку

Для відпустки в Болгарії восени вигідно купити онлайн путівки на один з приморських курортів з проїздом, трансфером та проживанням. Екскурсії зручно вибрати на місці, з урахуванням погодних умов, настрою та фізичної підготовки.

Топові екскурсії Болгарії восени:

 1. скелі та фортеця Білоградчик, різнокольорова печера Венеца;
 2. Музей ілюзій в Софії;
 3. дегустації вин та свята вина;
 4. музеї та розваги Морського саду Варни;
 5. історичні центри міст Несебр, Созополь, Пловдив.

Найкращі хайкінг маршрути Болгарії восени знайдете в національних парках Ріла та Пірін: гірські вершини, льодовикові озера, панорамні краєвиди з оглядових майданчиків.

Свята та фестивалі восени в Болгарії

Міста та села Болгарії восени проводять десятки гастрофестивалів та свят на честь святих, з презентаціями локальних продуктів, дегустаціями сирів, м'ясних делікатесів, солодощів та напоїв. Суджук, гострий перець, зелений салат, солона риба, пироги-гозби з різними начинками - приводів влаштувати фольклорно-кулінарне шоу безліч.

Державні свята Болгарії восени:

 • 6 вересня – День Об'єднання князівства Болгарія зі Східною Румелією наприкінці ХІХ століття;
 • 22 вересня – День незалежності, на честь проголошення Маніфесту про незалежність Болгарії від Османської імперії в 1908 році;
 • 1 листопада – День народних будителів на згадку про лідерів національно-визвольного руху;
 • 29 жовтня країна святкує День бесарабських болгар – пам'ять про переселення десятків тисяч болгарських сімей до Бессарабії.

Найбільші фестивалі Болгарії восени:

 • театральний фестиваль TheahtAir в Пловдіві;
 • дитячо-юнацький музичний фестиваль «Орфей співає з морем;
 • жартівливий форум з конкурсами та шоу Monkey Business;
 • шоу повітряних куль біля фортеці міста Білоградчик.

Гарячі тури в Болгарію восени на море

Вартість путівок на море до Болгарії восени знижується з кожним тижнем. Не втрачайте шанс відпочити на курортах Чорного моря зі знижкою до 15%. Недорогий відпочинок у Болгарії восени допоможе продовжити літо, поповнити запас імунітету, влаштувати відмінну відпустку з психологічним перезавантаженням.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber