Тури в Болгарію з Миколаєва

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію з Миколаєва на море 2024 ❤️ на гарні піщані пляжі

Болгарія з Миколаєва

Гарячі путівки в Болгарію з Миколаєва на море 2024 ❤️ на гарні піщані пляжі

Відпочинок на безпечних пляжах, з проживанням в сучасних готелях та короткою дорогою. Найвигідніші путівки в Болгарію з Миколаєва легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур. У нашому онлайн каталозі представлені пропозиції всіх надійних туроператорів. Порівнюйте ціни, описи готелів та курорти.

Пакетні тури в Болгарію з Миколаєва: що входить в ціну путівки

Кожен туроператор формує власну пакетну пропозицію відпочинку у Болгарії. Більшість пакетних турів включають:

  1. стовідсоткову оплату номера за всю відпустку на море;
  2. проїзд до Болгарії та назад;
  3. трансфер до готелів;
  4. туристичну страховку для кожного туриста.

Не включені у вартість туру до Болгарії екскурсії, активні розваги, особисті витрати туристів на відпочинку.

Відпочинок в Болгарії з Миколаєва за програмою «Тільки проживання»

Як доїхати на курорти Болгарії з Миколаєва, ви знаєте чудово, але не впевнені у виборі готелю. Використовуйте програму "Тільки проживання". У каталозі турагенції АНЕКС Тур легко знайти путівки в рейтингові готелі за цінами значно нижчими від стійки готелю та онлайн-агрегаторів. Ці номери викуплено до початку високого сезону. Оплата є безпечною; путівки повністю сплачуються після того, як готель підтверджує бронювання номера на вибрані дати.

Тури в Болгарію з Миколаєва: елітні готелі

Балчик, Несебр, Сонячний Берег, Св. Костянтин та Олена – на цих курортах працюють готелі все включено 5* з чудовим сервісом, басейнами, спа-центрами та гарною територією. Ціна путівки до Болгарії з Миколаєва в два-три рази дешевша від відомих європейських курортів, при цьому якість готельного сервісу, пляжів та ефективність відпустки нерідко їх перевершує.

Болгарія з Миколаєва: чим зайнятися на відпочинку

Пляжний відпочинок у Болгарії туристи з Миколаєва поєднують з відвідуванням аквапарків, вечірками на пляжах та в нічних клубах Сонячного Берега, прогулянками старовинними вулицями Несебра та Созопопу, розвагами в зоопарку, музеях та активіті-локаціях Приморського парку Варни.

Топ-5 ідей для відпустки в Болгарії з Миколаєва:

  1. Початок червня – збирання рожевих пелюсток, Болгарія проводить Фестиваль Троянд. Є шанс побачити знамениті рожеві плантації, купити якісну косметику та солодощі.
  2. Дайвінг до кораблів, що затонули. У районі Несебра та Варни є кілька дайвінг спотів для дайверів будь-якого рівня.
  3. Оздоровчі та омолоджуючі програми бальнеологічних курортів. У санаторіях Албени та велнес-центрах Балчика туристам пропонують ефективні програми зниження ваги, омолодження, лікування хвороб шкірних покривів та суглобів.
  4. Морські прогулянки та риболовля. Під час катання на катері є шанс побачити дельфінів, викупатися у відкритому морі, упіймати велику рибу.
  5. Ретріт. Довга піщана мілину Приморсько, узбережжя курорту Дюни, респектабельні курорти Св. Костянтин та Олена допоможуть швидко перезавантажитися.

Гарячі тури в Болгарію з Миколаєва

Відпочити повністю за путівкою зі знижкою до 20-25%? В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн гарячі тури в Болгарію з Миколаєва з вигідними знижками. Допоможемо організувати недорогі тури до Болгарії з Миколаєва для сімей з дітьми, дорослих мандрівників, корпоративних зустрічей, семінарів, тімбілдінгу.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber