Тури в Болгарію з Хмельницького

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію з Хмельницького на море 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Болгарія з Хмельницького

Гарячі путівки в Болгарію з Хмельницького на море 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Бюджетний варіант відпустки на морських курортах Чорного моря з безпечними піщаними пляжами та висококласним туристичним сервісом. Тури до Болгарії з Хмельницького обирають для відпочинку з дітьми та особами похилого віку, психологічної та фізичної реабілітації, оздоровлення на бальнеокурортах та спокійного пляжного релаксу.

Тури в Болгарію з Хмельницького легко купити онлайн

Пропозиції від провідних туроператорів країни зібрано на одному сайті турагенції АНЕКС Тур. У нашому каталозі:

  • винятково актуальні пропозиції, дати, готелі, ціни, умови відпочинку в Болгарії;
  • достовірна інформація про готелі, реальні рейтинги та відгуки туристів.

Для виїзду з Хмельницького до Болгарії за путівкою після оплати туру клієнти самостійно роздруковують квитки, ваучери та поліси туристичного страхування. Команда турагенції АНЕКС Тур забезпечує персональну інформаційну підтримку клієнтів з Хмельницького до та під час відпустки у Болгарії.

Відпочинок в Болгарії з Хмельницького за програмою «тільки проживання»

Популярний варіант у автовласників та досвідчених туристів з Хмельницького. У каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені вигідні ціни на проживання в рейтингових готелях Болгарії.

За умовами програми туристи оплачують виключно проживання, у ваучері вказано курорт, готель, номер, тип харчування. Якщо готель включає вартість проживання, воно також входить у ціну путівки. Як доїхати з Хмельницького до Болгарії, дістатися готелю та де купити туристичну страховку – завдання туристів.

Пакетні пляжні тури до Болгарії з Хмельницького

Туроператори пропонують комплексні пропозиції з прямим перельотом або груповий проїзд автобусом на найпопулярніші курорти Болгарії:

  1. у топі готелі Сонячного Берега, Золотих Пісків, Варни, Бургаса, Несебра, Равди;
  2. поєднати оздоровчі процедури та купання в морі можна в Албені, Приморсько, Балчику;
  3. швидко розкуповують лімітовані пропозиції відпочинку на болгарських курортах Св. Влас, св. Костянтин та Олена, Русалка, Дюни, Созополь.

У пакетному пляжному турі включено проживання в готелі, страховка, трансфер на курортах Болгарії до готелів, прямий переліт з європейського аеропорту або проїзд наземним транспортом з Хмельницького до Болгарії.

Болгарія з Хмельницького: чим зайнятися під час відпустки

На кожному болгарському курорті місцеві турбюро пропонують екскурсії в Долину Троянд, Софію, Несебр, Созополь, природні заповідники та гірські курорти Болгарії. Популярні водні активності: морські прогулянки, риболовля, плавання у відкритому морі, дайвінг біля кораблів, що затонули та в підводних печерах, віндсерфінг, сап-серфінг. Для гурманів розроблено маршрути з відвідуванням виноградників, крафтових виробників м'ясних делікатесів та сирів.

Гарячі тури в Болгарію з Хмельницького на море

Економія на ціні путівки до 10-30% із збереженням усіх умов туру до Болгарії з Хмельницького. Замовляйте пошук гарячих та відмовних турів до Болгарії з Хмельницького менеджерам турагенції АНЕКС Тур за телефоном або через онлайн заявку на сайті.

Раннє бронювання турів до Болгарії з Хмельницького

На курортах Болгарії є висококласні готелі, все включено з власними пляжами, басейнами, великою територією, СПА-центрами. Під час високого сезону ці готелі на стопі. Щоб купити онлайн путівки до топових готелів Болгарії з Хмельницького, використовуйте вигідні умови програм раннього бронювання.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber