Тури в Болгарію з Луцька

+3 дні

Курорты Болгарии

Гарячі путівки в Болгарію з Луцька 2024 ❤️ корисна відпустка біля моря

Болгарія з Луцька

Гарячі путівки в Болгарію з Луцька 2024 ❤️ корисна відпустка біля моря

Відпочинок біля озера чи біля моря? Цього року зробіть вибір на користь моря: зовсім інша атмосфера, інший склад повітря, неповторні емоції від купання в солоній воді, морського прибою, міксу морського бризу та хвої. Вигідні тури до Болгарії з Луцька легко купити онлайн на сайті турагенції ANEX Tour. Наша компанія зібрала найкращі пропозиції туроператорів України та Польщі для повноцінної відпустки в Болгарії.

Як дістатися до Болгарії з Луцька?

  • Поїздка на власному автомобілі займає 16 годин, траса М19-Е85, прикордонний перехід Сірет. У каталозі турагенції АНЕКС Тур доступні літні та зимові тури до Болгарії з Луцька за програмою Only hotel: наші менеджери бронюють номер на вибрані дати без ризику фішингу, шахрайства та овербукінгу.
  • Популярні бюджетні тури з Луцька в Болгарію автобусами єврокласу та авіатури чартерними рейсами з європейських аеропортів. Турагенція ANEX Tour пропонує пакетний тур до Болгарії з Луцька з вже включеними в ціну страховкою й трансфером в готелі. Порівняйте в каталозі ціни турів з виїздом та вильотом з різних пунктів відправлення, різниця в ціні іноді перевищує 30%.

Як вибрати літній курорт в Болгарії туристам з Луцька?

Чорноморське узбережжя Болгарії не вимагає акліматизації туристів із Луцька, можна сміливо вирушати на пляжний відпочинок будь-якого курорту. В Болгарії 130 кілометрів піщаних пляжів, багато з них нагороджені Блакитними прапорами за бездоганну чистоту води та санітарний стан пляжної інфраструктури.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур допоможуть обрати тур у Болгарії з виїздом із Луцька будь-якій категорії туристів:

  1. шанувальники релаксу в елітних готелях все включено з ресторанами, басейнами та вечірніми шоу;
  2. активні мандрівники, любителі поїздок на орендованому автомобілі, дайвінгу, кайтсерфінгу, яхтингу, хайкінгу;
  3. допитливі екскурсанти з планами відвідати Долину Троянд, храми Болгарії, печери, озера;
    гастротуристи, любителі дегустацій вин, сирів, фермерських локальних продуктів;
  4. сім'ї з маленькими дітьми, тинейджерами, маломобільними туристами;
  5. прагматичні туристи, які встигають поєднати програми оздоровлення чи схуднення з відпочинком на морі чи катанням на лижах;
  6. компанії молоді чи активних пенсіонерів.

Система автоматичних фільтрів у каталозі турагенції АНЕКС Тур моментально фільтрує каталог під запит туриста: готелі на першій лінії, з басейном, дитячим клубом, аквапарком.

Як вибрати зимовий тур до Болгарії з Луцька?

Гірськолижні курорти Болгарії популярні у європейців: траси та сервіс відмінні, ціни на 20-80% нижчі від багатьох українських та альпійських курортів. Відпочинок на зимових курортах Болгарії туристи з Луцька вважають за краще проводити в готелях Банско, Пампорово, Боровця, Вітоші.

Є питання щодо купівлі онлайн путівки Болгарію з Луцька?

Звертайтеся до турагенції ANEX Tour телефоном або мессенджером. Складемо персональний список кращих готелів, допоможемо вибрати між турами з відпочинку в Несебрі, Созополі, Поморії та Варні, пояснимо різниць між Албеною, Сонячним Берегом та Золотими Пісками. У житті не так багато часу для відпочинку. Проведіть відпустку у Болгарії з виїздом із Луцька максимально ефективно.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber