Тури в Болгарію на жовтень

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію на жовтень 2024 ❤️ натхнення та релакс

Болгарія на жовтень

Гарячі путівки в Болгарію на жовтень 2024 ❤️ натхнення та релакс

исокий сезон закінчився, ціни путівок на відпочинок у Болгарії в жовтні падають на 20-40%. Саме в жовтні до Болгарії на відпочинок приїжджають шанувальники повільних прогулянок вздовж моря, бердвочери та артистичні натури у пошуках натхнення. Насичені осінні фарби лісів та парків Болгарії наповнюють творчою енергією. На сайті турагенції АНЕКС Тур прямо зараз можна купити онлайн путівки в Болгарію для відпочинку на морі.

Тури в Болгарію - погода на жовтень

  • Температура на морських курортах Болгарії вдень в діапазоні +11+24°С, вночі повітря стає холоднішим на 6-8 градусів. Що далі від моря, то холодніше. Найкращий варіант вибору курорту для відпустки в Болгарії у жовтні – південь країни, Помор'я, Царьов, Созополь.
  • Температура води у Чорному морі біля берегів Болгарії в жовтні в середньому +20°С. Вітер слабкий, ймовірність опадів на початку жовтня в Болгарії низька, до 20%; найчастіше дощі йдуть на півночі країни.

Чим зайнятися в Болгарії у жовтні

Гуляти парками і набережними, вирушати в ліс або поїздки в гори до озер і водоспадів. Милуватися краєвидами, фотографувати заходи сонця і світанки, спостерігати за дельфінами та птахами. Відпочивати без поспіху. Насолоджуватися красою Болгарії в жовтні.

Дослідити атмосферні міста Болгарії:

  1. Софія - собори, мечеті, синагога, амфітеатр, Жіночий ринок, мінеральні лазні, панорамні краєвиди з гори Вітоша;
  2. Пловдив – місто художників та фестивалів, обов'язкові для огляду амфітеатр, римський стадіон, недоступний для автомобілів історичний центр;
  3. Варна – чудовий Приморський парк, резиденція Евсиновград, Морський музей, ботанічний сад університету;
  4. Балчик – палац королеви Марії та Ботанічний сад;
  5. Несебр – історичний центр входить до списку ЮНЕСКО;
  6. Созополь – фракійська фортеця, історичний центр, замок Равадиново, кактуси Зміїного острова.
  7. Копривштица – неймовірне місто-музей.

Якщо в жовтні тепло та дощово, є шанс в лісі на грибному полюванні знайти знамениті болгарські їстівні гриби сарнели з великими капелюшками. Або вирушити на пошук дорогоцінних трюфелів у районі Шумена чи Силистри. Болгарські виноробні в жовтні запрошують на дегустацію вина, ракії та сидру.

Болгарія – країна бальнеологічних курортів. Тут безліч санаторіїв з відкритими та закритими термальними басейнами та курсами грязелікування. У жовтні варто обирати болгарські бальнеологічні курорти поблизу Балчика, в Поморії, Кюстендилі, Хісарі, Велинграді, Санданськи.

Свята Болгарії в жовтні

19 жовтня паломники вирушають до Рильського монастиря вшанувати пам'ять Св. Івана Рильського, небесного покровителя болгарського народу. 26 жовтня – Дмитрівдень, день Св. Дмитра.

Болгарія на жовтень – чим поласувати

Влаштуйте дегустаційний тур у місцеві виноробні та сироварні. Обов'язково спробуйте справжню лазню, буреки з сиром, чорбу та шопський салат. На ринку купіть кілька видів м'ясних делікатесів та обов'язково пообідайте в приморському ресторані рибними стравами з улову дня.

Гарячі путівки в жовтні до Болгарії

Багато готелів пропонують значні знижки на відпочинок в Болгарії в жовтні. Є шанс провести відпустку у розкішному номері з видом на море за вигідною ціною. Допоможемо вибрати курорт для відпочинку в Болгарії у жовтні для релаксу, ретриту, драйву та оздоровлення.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber