Тури в Болгарію з Харкова

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію з Харкова 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Болгарія з Харкова

Гарячі путівки в Болгарію з Харкова 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Літо на 378 км болгарського узбережжя проводять сотні тисяч туристів із Європи – близько, комфортно, без перельотів. Guardian назвав Болгарію найкращим місцем на континенті для відпустки у міжсезоння – низькі ціни, чудовий клімат, висококласний сервіс. Зима в Болгарії – це гірськолижні школи, екстремальні траси та затишні шале курортів Банко та Пампорово. Як купити онлайн кращі путівки на відпочинок в Болгарії у каталозі турагенції ANEX Tour?

Вибираємо ідеальний пляж для відпочинку у Болгарії з Харкова

Курортні міста Болгарії в основному розташовані біля піщаних мілин зі зручним входом у воду, і це відмінна новина для сімей з дітьми та літніх туристів. Албена, Золоті Піски, Созополь, Сонячний Берег заповнені доглянутими пляжними комплексами, які взяли в концесію підприємці. Тут щоденне прибирання та працюють рятувальники. В каталозі турагенції АНЕКС Тур можна оцінити відстань від готелю до пляжу.

Символ екологічного туризму Блакитний прапор присвоєно 22 пляжам Болгарії, більшість нагород отримали пляжі Варни та Сонячного Берегу:

  1. регулярно контролюють якість води;
  2. поблизу немає шкідливих промислових підприємств та стоків;
  3. чудові санітарні умови.

Ритмічна музика, коктейлі, дискотеки, басейни, фаєр-шоу, фестивалі, концерти, знайомства – в Болгарії десятки пляжних клубів. Топові клуби шукайте на курортах Сонячний Берег, Несебр, Свєті Влас.

Нескінченні піщані пляжі без слідів цивілізації люблять романтики, серфери, кайтсерфери. Пустельний пляж корисний для психологічного перезавантаження. Стовідсоткове попадання в турах Харкова до Болгарії – готелі біля пляжів Дюні, Приморсько, Златна Рибка в Созополі, вузька коса між озером і морем в Поморіє.

Вибираємо ідеальний готель все включено в Болгарії з Харкова

Фільтр пошукової системи в каталозі турагенції АНЕКС Тур автоматично пропонує всі актуальні тури в готелі все включено. Важливо: під концепцією «все включено» болгарські готельєри мають на увазі триразове харчування; оплата за шезлонги на пляжі до ціни проживання не входить. Елітні готелі беруть пляжі в концесію, надають своїм гостям безкоштовний пляжний відпочинок.

Популярні молодіжні готелі з дискотеками та аквааеробікою, готелі 16+, сімейні готелі з дитячими клубами, готелі з басейнами та СПА. Частина фільтрів є в каталозі, пошук готелю значно скорочується.

Вибираємо ідеальний номер для відпустки у Болгарії з Харкова

Ціна путівки залежить від категорії номера, найдешевші промо та ROH, номери без балконів та з невдалим краєвидом. Зверніть увагу на фотографії готелю – висота корпусу, віддаленість від моря, оточення. У Болгарії сотні готелів, в яких архітектори зуміли довести кількість номерів із чудовим краєвидом до 90-95%. Вивчіть фотографії номерів, відгуки туристів. Проконсультуйтеся в наших менеджерів – коли варто купити номер фемелі або два стандарти.

Вибираємо гарячий тур в Болгарію з Харкова

Ціна туру вказана у каталозі. Система автоматично пропонує альтернативні варіанти ціни з виїздом в інші дати або з різною кількістю ночей на відпочинку, туристам легко самостійно знайти найвигіднішу пропозицію. Найшвидший спосіб купити гарячий тур до Болгарії з Харкова – залишити заявку менеджерам та отримати персональний список найвигідніших путівок.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber