Тури в Болгарію з Житомира

+3 дні

Курорти Болгарії

Гарячі путівки в Болгарію з Житомира 2024 ❤️ ANEX Tour

Болгарія з Житомира

Гарячі путівки в Болгарію з Житомира 2024 ❤️ ANEX Tour

Власним авто з Житомира на курорти Болгарії в середньому їхати 15 годин, автобусний чартер доставляє групи туристів в середньому за 18-20 годин з урахуванням проходження кордонів. Візи на всьому шляху під час перетину кордонів громадянам України не потрібні. Вигідні путівки на найкращі курорти Болгарії туристи з Житомира можуть купити онлайн на сайті нашої турагенції. Починаємо планувати відпустку на східному узбережжі Чорного моря просто зараз.

Тури до Болгарії з Житомира: молодіжний відпочинок

Аквааеробіка, пінні вечірки, нічні клуби, поїздки на квадроциклах, парасейлінг, прокат велосипедів, серфінг, дайвінг: Болгарія пропонує молоді багато способів поєднати купання в Чорному морі з цікавими знайомствами та активним відпочинком. Найкращі готелі з басейнами та дискотеками рівня 3-4* знайдете на курортах Сонячний берег та Золоті Піски.

Путівки для сімейного відпочинку з дітьми в Болгарії з Житомира

Будь-який курорт Болгарії підходить для оздоровлення дітей: широкі піщані пляжі, чиста вода, багато фруктів, дитяче меню в ресторанах та кафе. 23 пляжі Болгарії отримали блакитні прапори.
Цікаво проводити відпустку з дітьми в Болгарії з Житомира на курортах з дитячими майданчиками, місяць парками, парками розваг та аквапарками:

  1. Happy Land з діно-парком – Варна;
  2. Aqua Paradise – сучасний аквапарк в Несебрі-Равді;
  3. аквапарки на Сонячному березі, у Помор'ї, Дюні, Албені, Созополі;
  4. 80 га Приморського Саду з морським музеєм, обсерваторією, дельфінарієм, акваріумом,
  5. колесом огляду, паровозиком, комплексом батутів, атракціонами та арт-простором – Варна;
  6. Sunny Beach – місяць парк з атракціонами та автодромом на Сонячному березі;
  7. причали «піратських кораблів» в Светі Влас;
  8. казковий замок Равадиново в Созополі.

Не дадуть занудьгувати дітлахам у готелях з дитячими клубами, їх легко знайти за спеціальним фільтром в каталозі турагенції АНЕКС Тур.

Відпустка в Болгарії з Житомира – елітні готелі

Болгарія активно удосконалює туристичний напрямок преміум-сегменту. Ультрасучасні готельні комплекси з басейнами, креативним дизайном, СПА, власними ділянками пляжів в Созополі, Дюні, Помор'ї, Ахеле, Несебрі, на Сонячному Березі, в Свєті-Власі, Єленіті, Обзорі, Св. Костянтині та Елені. Реальний рівень сервісу в готелях включено 4 і 5* Болгарії можна оцінити за відгуками туристів в картці туру.

Болгарія з Житомира – бюджетний відпочинок

Ціни путівок до Болгарії на 20-80% дешевші за тури в рівноцінні за рівнем сервісу готелі Середземномор'я. Популярні готелі 2-3 * з басейнами, апарт-готелі, юніти з кухнею в резиденціях на першій лінії. Порівняти ціни, вибрати найвигідніший варіант в каталозі турагенції АНЕКС тур дуже просто: система автоматично формує актуальні пропозиції з різною тривалістю відпочинку та датами виїзду.

Пакетні гарячі тури в Болгарію з Житомира

Подвійна вигода: тур зі знижкою до 30% та повною передоплатою за найважливіші аспекти відпочинку: проїзд, проживання, трансфер, страховка. Багато путівок до Болгарії з Житомира пропонують концепцію все включено з харчуванням. Повну інформацію про актуальні тури з Житомира до Болгарії отримайте в наших менеджерів.

Тури в Болгарію з інших міст та країн

Тури в Болгарію по місяцям

TelegramViber