Тури в Грецію на серпень

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію на серпень 2024 ❤️ сардини, серфінг та Метеори

Греція на серпень

Гарячі путівки в Грецію на серпень 2024 ❤️ сардини, серфінг та Метеори

Гарячі тури до Греції у серпні подарують сотні позитивних емоцій: яскраво-синє безхмарне небо, сотні відтінків моря, аромат хвої та морського бризу. Купити онлайн путівки в Грецію зможете на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Відпочинок в Греції на серпень - погода на курортах

Гарантовано сонячна погода, ризик опадів не більше 1 дня. Діапазон температури води у морях Греції у серпні від +25 до +28°С. Температура повітря в Греції в серпні наближається до критичних для комфортного відпочинку значень:

  • +33-37°С на прикритих сосновими гаями пляжах Халкідікі, східній частині континентальної Греції, бухтах острова Корфу;
  • +38-42°С на скелях Криту, Родосу, Аттики та Пелопоннесу.

Досвідчені туристи для відпустки у серпні в Греції шукають готелі все включено у бухтах із природною тінню. Зберігається вітряна погода та високі хвилі на островах Егейського моря.

Найкращі курорти Греції для відпустки у серпні

Якщо важко заснути від нічної спеки, віддайте перевагу готелям Корфу, Міконоса та півострова Халкідікі: увечері повітря охолоджується швидше, ніж на Криті чи Косі. Санторіні, Афіни та Міконос переповнені туристичними групами, для спокійного відпочинку варто обирати курорти без визначних пам'яток.

Серпень в Греції: топ-5 місць для відпочинку

  1. Салоніки. Північна частина континенту, гарна набережна, османська Біла вежа та сотні недорогих сімейних ресторанчиків.
  2. Халкідіки. Пляжі Касандри та Ситонії оточують хвойні та дубові ліси та чагарники вічнозеленого маквісу. Пляжі переважно піщані.
  3. Метеори. Екскурсія до унікальних монастирів на скелях викликає винятково захоплені коментарі.
  4. Дельфи. Туристів менше, ніж в Афінах, античні руїни оточені красивими краєвидами з оливковими гаями: та сама Греція з путівників.
  5. Корфу. Венеціанський шарм карамельних будиночків над скелями неймовірно фотогенічний. Багато зелені, красиві пляжі.

Тепле море, північний вітер Метельмі та 15000 кілометрів узбережжя приваблює у серпні до Греції серферів та кайтсерферів. Найкращі пляжі для серфінгу: Колімбітра острова Тінос, Мессакаті острова Ікарія, Карпатос, Коста Наваріно, Ханья.

Свята та фестивалі Греції в серпні

15 серпня – День Панагії (Успіння Богоматері), тисячі каплиць та церков потопають у квітах, всі готелі переповнені грецькими сім'ями з дітьми. Лесбос відзначає Фестиваль Сардін та Егейський симпозіум із театральними прем'єрами. Ретимно запрошує туристів на Фестиваль родзинок Султани. Вином та феєрверками відзначають День Діонісія на острові Занте. 11 серпня велике свято на Корфу. Безліч музичних, етно- та театральних фестивалів відбувається у серпні на грецьких островах, у селах Халкідіки та Аттики.

Гарячі тури в Грецію на серпень: чим поласувати

На сніданок грецькі ресторатори готують оладки з кабачків із молодою зеленню та соусом на основі йогурту. На пляжі захопіть свіжий інжир. На фермерських ринках та в сімейних ресторанах Греції у серпні пропонують фету в розсолі та гарячі пончики лукумадес. Увечері на набережній візьміть порцію гірос – грецького аналога донер кебаб зі свинини чи телятини. Однієї порції смаженої червоної кефалі барбуні не вистачить – це дуже смачна та легка вечеря.

Персональний підбір туру в Грецію для відпочинку у серпні

Рекомендуємо заздалегідь купити путівки: у готелях Греції у серпні повний аншлаг. Допоможемо підібрати курорт на континенті або островах та готель з відмінними рекомендаціями.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber