Тури в Грецію з Рівного

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Рівного 2024 ❤️ на пляжі трьох морів

Греція з Рівного

Гарячі путівки в Грецію з Рівного 2024 ❤️ на пляжі трьох морів

Цього сезону клієнтам турагенції АНЕКС Тур доступні вигідні тури до Греції з Рівного на пляжі трьох морів – Егейського, Іонічного, Середземного. Порівнюйте ціни відпочинку в Греції, вивчайте опис курортів та готелів. Час планувати відпустку на море!

Відпочинок в Греції з Рівного на континентальні курорти

Зручно доїхати наземним транспортом або літаком. У топі курорти на північному узбережжі Егейського моря: Салоніки та Халкідікі. Влітку цих курортах особливий мікроклімат, температура на 2-3°С нижче, ніж у середньому в Греції. Любителі історичних екскурсій воліють відпочивати на пляжі Аттики та Пелопоннесу.

Найкращі пляжі континентальної Греції в турах з Рівного:

  1. фотогенічний Каріді, Ситонія, Халкідікі;
  2. Каламіці з чудовою пляжною інфраструктурою, Халкідікі;
  3. Алонакі із золотавим піском та соснами в Парзі;
  4. оточений дюнами Аммолофою поблизу Кавали;
  5. два кілометри піщаного узбережжя Хорефто, Пеліон;
  6. красиві бухти пляжу Белла Врака, Сивота;
  7. розділений скелею на дві частини гальковий Мілопотамос, Пеліон;
  8. чудові заходи сонця Гліфади, Аттика.

Включіть у план відпустку в Греції їхнє Рівне знайомство з давньогрецькими містами: Афіни, Спарта, Мілет, Олімпія, Дельфи.

Пляжні тури до Греції з Рівного на острови

Десятки грецьких островів славляться чудовими пляжами та чудовою туристичною інфраструктурою. У турах в Грецію з Рівного є пропозиції з прямим перельотом з безпечних аеропортів на острови Родос, Корфу, Закінф, Минос, Крит. На будь-якому курорті Греції туристам з Рівного доступні морські круїзи островами, прогулянки на яхтах до безлюдних островів, з купанням у відкритому морі та на диких пляжах.

Греція з Рівного: як купити онлайн вигідні путівки

Використовуйте можливості пошукової системи на сайті турагенції АНЕКС Тур. Для самостійного пошуку турів корисні фільтри бюджету, лінія моря, статус готелю, наявність басейну або дитячого клубу. Після заповнення онлайн-заявки на покупку туру чекайте на повідомлення від менеджера турагенції АНЕКС Тур: потрібно узгодити деталі подорожі, уточнити дані туристів. Після оформлення документів та оплати туру до Греції з Рівного ваучери, страховку та квитки роздруковують туристи самостійно.

Відпустка в Греції з Рівного: персональний підбір путівок

Професійний пошук найкращих турів в Грецію з Рівного під індивідуальні критерії туристів: бюджет, тип пляжу, курорти, безкоштовні опції готелю. Знайдемо путівки до Греції з Рівного для молодят, пенсіонерів, сімей з дітьми, селебріті, фрілансерів. Бажаєте організувати ретріт, йога-тур чи семінар? Допоможемо підібрати оптимальні тури в Грецію з Рівного з проживанням в готелях, які повністю відповідають вимогам туристів.

Гарячі тури до Греції з Рівного

Економія до 5-15% вартості путівки при стовідсотковій безпеці всіх елементів туру: проїзд, готель, номер, тип харчування, страховка без змін.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber